Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mikołaj jeździ autobusem!
~:] niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 22:55
Normalnie szlak mnie trafi zaraz , ludzka zachłanność nie ma granic , może jeszcze renifery mieli sprowadzić żeby zaspokoić wymagania :> A ja chcę striptizerów , chce i już i to codziennie w autobusie :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~msu niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 23:04
mimi pewnie masz coś wspólnego z FATALNĄ ORGANIZACJĄ i bronisz własnego siedzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:> niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 23:08
Tak chyba nocnika :>
Po prostu takie ciągłe marudzenie i narzekanie mnie wk...a , bo zawsze znajdą sie pierdoły co im wszystko nie pasuje . A idź jeden z drugim z workiem na miasto i zrób przyjemność ludziom , dlaczego nie ?
A może wtedy jakaś pierdoła też zacznie marudzić , ze cukierek do d..... i nie ważne, że dany bezinteresownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kdf niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 23:08
nie przesadzaj to miała być niespodzianka dla dzieci a nie dla dorosłych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
6 grudnia 2012r. o 23:11
~wer napisał(a): czy tak trudno było zatrudnić kilku MIKOŁAJÓW nie było by tematu.


Było kilku!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~[; niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 23:15
za taką postawe masz + u Prezesa szkoda że to tylko jedna opinia która się nie liczy bo żeczywistość jest inna ha ha :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolony niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 23:15
Mikołaj jeździł rano, bo od kiedy pamiętam Mikołaj przychodził do mnie rano, przed szkołą. Było kilku Mikołajów i kilka Śnieżynek w większości autobusów, na większości linii i zamiar z pewnością był taki, żeby zrobić radość dzieciom, które właśnie jechały rano do szkoły. Mikołaje jeździli właśnie w godzinach szczytu, tj. w czasie kiedy większość naszych dzieci jedzie do szkoły. W przedszkolach i szkołach Mikołaj też przychodzi na chwilę, a nie na cały dzień. Ludzie dlaczego jesteście takimi narzekaczami, przecież to była super przyjemna inicjatywa i jestem przekonany, ze wszystkim dzieciakom się podobało, a tacy maruderzy, którym zawsze wszystko nie pasuje byli, są i będą. To są ludzie, którzy nic nikomu w życiu nie dali , a od innych oczekują wszystkiego co najlepsze, a jak to otrzymają, to i tak skrytykują. Uciekajmy od nich gdzie pieprz rośnie i nie dajmy się sprowokować i wciągać w ich biadolenie, bo nam się udzieli i zawsze będziemy tak nieszczęśliwi jak oni.
Dziękuję Św. Mikołajom i Śnieżynkom. wszystkie dzieci były zadowolone, że Was spotkały. To była super inicjatywa i nie można się dołować tymi chorymi komentarzami zgnuśniałych wiecznie niezadowolonych ludzi, którzy nawet w takim dniu potrafią ziać jadem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 23:22
~msu napisał(a): mimi pewnie masz coś wspólnego z FATALNĄ ORGANIZACJĄ i bronisz własnego siedzenia


Nie jestem osobą korzystającą z komunikacji - i w autobusie którym jeżdżę rano do pracy był Mikołaj i dużo dzieci - zadowolonych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.