Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Brzeźniku mają Dom Ludowy
~był I widział niezalogowany
17 grudnia 2012r. o 22:26
na orliku nikt nie zrobił kupy tylko jeden z chłopakó dostał piką w brzuch i zwymiotował ale ci co chcą widzieli kupe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2012r. o 22:34
~był I widział napisał(a): na orliku nikt nie zrobił kupy tylko jeden z chłopakó dostał piką w brzuch i zwymiotował ale ci co chcą widzieli kupe


ja widziałam bandyty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2012r. o 9:54
ciekawe czy dzisiaj wieczorem też owy dom ludowy dla ludu z myślą o ludziach/mieszkańcach itp bedzie otwarty. 3/4 powierzchni zajuja pomieszczenia komercyjne, gmina teraz ma nowy model kosiarki... na pieniądze, wesela/bankiety moze najemca? 600 kawałków to pewnie jak z szatnią piłkarską... 13zł za metr ŚCIĄGNIĘCIA tak własnie ściągnięcia nie założenia starej rynny, ale wiadomo nikomu za darmo nie chce robić sie przetargów ktoś ugryzie tu ktoś tam ktoś odetnie sobie kawałem no i 600 tysi nie ma a załatwić faktury do instatycju w której załatwiający pije kaweke lub wyciera tyłek weryfikującemu raczej nie stanowi problemu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M ;) niezalogowany
18 grudnia 2012r. o 10:24
I co z tego,ze mamy teraz dom ludowy,skoro "dla nas"w nim miejsca nie ma...Tam tylko zasiada szlachta!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator z zewnącz, czyli nie z Brzeżn niezalogowany
18 grudnia 2012r. o 11:25
A jeżdzicie po tym waszym sołtysie, weżcie wystartujcie w następnych wyborach- wygrajcie, a potem pokażcie co wy potraficie zrobić. Czy tylko tacy mocni anonimowo w gębie jesteście. Wygrajcie zostańcie sołtysem, a potem czy coś nowego zrobicie, czy nie, po was będą jeżdzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wow niezalogowany
18 grudnia 2012r. o 12:33
Tylko zazdrość i żale,ble ble ble... nuda.Dlaczego zaden z Was tu piszących nie pochwali sie swoimi wyczynami,skoro juz tak wszystkich wymieniacie to napiszcie jak to po otwarciu orlika łamaliście krzesełka i jak niszczyliście wszystko co zrobione było dla mieszkańców wioski, jak na placu zabaw dla dzieci imprezowaliście robiąc śmietnik i meliniarnię, rozbijajac butelk napiszcie o tym jak jeden z was zostawił swe odchody na jednym z daszków na placu zabaw. Dlaczego niszczycie wszystko to co jest dla całej wioski, nie umiecie korzystać z tak prostych rzeczy tylko jak małpy z dziczu wszystko niszczycie... Wszystko co by nie zrobili zostanie skomentowane bo w tej wiosce mieszkaja nie przystosowane osobniki do czegoś nowego i lepszego. Wiec tak było i bedzie juz zawsze sami nic nie zrobią a zniszczą i obgadają innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2012r. o 14:41
~wow napisał(a): Tylko zazdrość i żale,ble ble ble... nuda.Dlaczego zaden z Was tu piszących nie pochwali sie swoimi wyczynami,skoro juz tak wszystkich wymieniacie to napiszcie jak to po otwarciu orlika łamaliście krzesełka i jak niszczyliście wszystko co zrobione było dla mieszkańców wioski, jak na placu zabaw dla dzieci imprezowaliście robiąc śmietnik i meliniarnię, rozbijajac butelk napiszcie o tym jak jeden z was zostawił swe odchody na jednym z daszków na placu zabaw. Dlaczego niszczycie wszystko to co jest dla całej wioski, nie umiecie korzystać z tak prostych rzeczy tylko jak małpy z dziczu wszystko niszczycie... Wszystko co by nie zrobili zostanie skomentowane bo w tej wiosce mieszkaja nie przystosowane osobniki do czegoś nowego i lepszego. Wiec tak było i bedzie juz zawsze sami nic nie zrobią a zniszczą i obgadają innych.

nie, wiesz, masz racje, lepiej sprzedawać maszyny bez płacenia podatków i finansowych regulacji jakichkolwiek rozliczeń "jestem ****k mi nie wolno? mi nie wolno? ja mam żółty wózek Volvo" - ciekawe czy można ciągnąć po publicznej drodze niezabezpieczony gabaryt nie zarejestrowaną maszyną? Swoją drogą ciekawe jak można sie ***ać na trójkątnym daszku, czemu śmietnik na placu? Wartowice, Iwiny, Kraśnik - wszędzie są bary tylko tu nie ma zamiast zrobić bar lep[iej wybudować kosiare dla gminnego koryta, a później rżnąć głupa, że nie ma hajsu na inne inwestycje, trybuny też są jak psu z **** kilka metrów chodnika i krzesełka... dziwne, że tej ziemi jeszcze nie wywiozło żółtą kopareczką z ubranym jak szlachcic panem wyżej wymienionym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~!!nie szlachta!! niezalogowany
18 grudnia 2012r. o 17:32
:| O.M.G Nikt tam zaproszony z normalnych ludzi nie został . Zawsze sołtys i ''szlachta'' bedzie na miejscu Brzeźnika urzędowac? Juz niektorzy przesadzają , bo dom ludowy miał byc dla kazdego mieszkanca z brzeznika, a nie dla sołtysa jego rodziny i ;;szlachty; nie dla "HOLOTY" Mam płakać?? ?? ;( :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima