Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiatowy Urząd Pracy - sklep bez towaru
7421
#masii nieaktywny
2 stycznia 2013r. o 19:06
Jeżeli znasz taki przypadek osobiście:
Pan M. napisał(a): Następny numer to umowa na niepełny etat a praca ponad etat.

A nie informujesz o przestępstwie to sam popełniasz przestępstwo. Taka delikatna uwaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
2 stycznia 2013r. o 19:10
Popyt i podaż - jeśli pracy mało to ludzie biorą to co jest. Jeśli chętnych dużo, to pracodawcy płacą coraz mniej i wymagają coraz więcej... to brutalne ale niestety tak właśnie jest...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7421
#masii nieaktywny
2 stycznia 2013r. o 19:12
Przemysławie odpiszesz mi ?
Jak to jest że deklarujesz się jako niewierzący a przecież wziąłeś ślub kościelny i chrzciłeś dziecko/dzieci ? Błędy młodości czy po prostu obracasz się tak jak wiatr zawieje ?

Zmoderowano 02.01.2013 godz.20:00 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zgłosiłem do moderacji niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 19:33
Tylko nie krzycz jak ktoś zmoderuje Twojego offtopa!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j.g niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 19:35
Ludzie , opamiętajcie sie, sami dajecie sie wykorzystywać zagranicznym inwestorom , pracujecie za 5 zł. za godzine i nic ztym nie robicie, bo przecież lepiej sie nie odzywac. a potem płacz , bo nie da sie wyżyć. lepiej labidzic niż sobie polepszyć. dopóki tacy ludzie będą , to niema co liczyc na lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie Idiota niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 19:35
Wcale nie dziwię się Rafiemu że nazwał Idiotą tego zarozumialca przecież to jest śmieszny człowieczek.Znam kilkanaście osób które skorzystały z dopłat na rozpoczęcie działalności i prowadzą działalność już po kilka lat i nie stoją w kolejce za Kuroniówką,Ja mam takie pytanie co ten gościu osiągnął w życiu że wszystkich poucza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 20:15
~Nie Idiota napisał(a): Wcale nie dziwię się Rafiemu że nazwał Idiotą tego zarozumialca przecież to jest śmieszny człowieczek.Znam kilkanaście osób które skorzystały z dopłat na rozpoczęcie działalności i prowadzą działalność już po kilka lat i nie stoją w kolejce za Kuroniówką,Ja mam takie pytanie co ten gościu osiągnął w życiu że wszystkich poucza.



Nie znam autora tekstu.Widzę tylko ,że jest on bardzo aktywny.Na obu portalach - na bolec.info i innego portalu. Wniosek? Chce by go zapamietano , stara się byc widocznym.Zbliżają się wybory , a jest on przedstawicielem (sam się tak przedstawił) ruchu jakiegoś Pali...kogos tam. Widzę również ,że jest bardzo niezadowolony ze wszystkiego co jest w mieście , krytyka wszystkiego to jego pasja , tak to odbieram.Najbardziej niezadowolony z Prezydenta miasta.Dziwne i ciekawe , dlaczego nie napisał o swoich osiągnięciach.Zarówno zawodowych jak i edukacyjnych.Może nie ma żadnych osiągnięć ? A obecna aktywność to jakby wykorzystanie swoich "pięciu minut" , może liczy ,że życie da mu taka szansę i zaistnieje "na świeczniku"? Jest takie powiedzenie " Do odważnych swiat nalezy".

Zmoderowano 02.01.2013 godz.20:28 - powód: nazwa innej strony usunieta (emem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2013r. o 20:52
masii napisał(a): Jeżeli znasz taki przypadek osobiście:
Pan M. napisał(a): Następny numer to umowa na niepełny etat a praca ponad etat.

A nie informujesz o przestępstwie to sam popełniasz przestępstwo. Taka delikatna uwaga.


Hi hi :D Dobreeeee :D Na państwowej posadce czy niewidomy z całym szacunkiem? Najlepiej poudawać - nic nie widzieć, nic nie słyszeć i wymagać od innych. A jeszcze lepiej postraszyc kryminałem :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza