Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiatowy Urząd Pracy - sklep bez towaru
~a niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 1:50
Jaki ma Pan sprzęt... bezużyteczny :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 6:30
masii napisał(a): Przemysławie odpiszesz mi ?
Jak to jest że deklarujesz się jako niewierzący a przecież wziąłeś ślub kościelny i chrzciłeś dziecko/dzieci ? Błędy młodości czy po prostu obracasz się tak jak wiatr zawieje ?Zmoderowano 02.01.2013 godz.20:00 - powód: (kazimierz)
:D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~freeyourmind niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 7:31
PUP potrzebny ale nie taki jaki jest w obecnym stanie czyli....mistrzem w trwonieniu kasy.najmniej korzysta na tym tworze obywatel-petent.jak to można nazwać korzyścią.już same propozycje pracy ,które wogóle nijak się mają z tym co pięknie mówi nam pani w urzędzie....czy te panie łącznie z szefową UP nie wiedzą jak jest w rzeczewistości?...dobrze wiedzą,więc dlaczego nie reagują na łamanie prawa przez tych pracodawców ,którzy z UP korzystają?a no bo statystyki są najważniejsze i trzeba udawadniać niezbędność tego urzędu,co za tym idzie utrzymać ich własne stanowiska pracy.kółko się zamyka.kiedyś po paru dniach "pracy" u takiego delikwenta vel pracodawcy poszedłem do UP powiedzieć jak kto woli nakablować na takiego oszusta.wymieniłem pani mnóstwo przegięć łącznie z umową o prace,która okazała się jakąś 1/8 etatu przy robocie 10-12 godzinnej.odpowiedż pani z UP-
"proszę pana u tego pracodawcy wszystko jest w porządku ,bo w papierach wszystko się zgadza".więc co? to ja mam wydzwaniać po sanepidach,PIP-ach?czy ten pośrednik czyli UP kontrolować.to tak jakbym sprzedawał wadliwy towar a jak coś nie tak to nabywca tego towaru niech sobie szuka sprawiedliwości.pisałem kiedyś jak to skierowali znajomego do pracy ,gdzie po pół roku jeszcze nie miał umowy.po tym czasie firm padła.znajomy wrócił więc ponownie zarejestrować się w UP i co?chcieli na niego nałożyć karę finansową za to że pracował na czarno i parę miesięcy karencji,czyli be ubezpieczenia.to jest jak filmy Stanisława Bareii.ten kraj to jest wielkie imprium urzędnicze,korporacyjne.choć jest nowe udogodnienie od nowego roku...łatwiejsze wyrabianie paszportów....chyba tylko dlatego by jak najszyciej wyjechać z tego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracująca niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 9:00
A po co ten Urząd Pracy?Od zawsze szukałam pracy sama,nigdy nie liczyłam na UP,wiele ofert tam wiszących jest już nie aktualna,co lepsze oferty są rozdawane między pracujące tam Panie na stanowiskach,bo wiadomo każdy ma kogoś z rodziny kto poszukuje pracy.Jak ktoś jest zaradny sam umie szukać pracy i Ją znajdzie.UP jak dla mnie nie są potrzebne.Ogłoszenia o pracę są w gazetach,na internecie,można samemu pochodzić po zakładach pracy i sklepach,popytać,zostawiać CV i Podanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbigniew niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 11:22
~Zawód Fotograf napisał(a): Wg wpisu w rejestrze Pan Przemysław jest fotografem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=cea172cc-e319-47a0-85fa-1bcb8f4b29bf




tym obrazkiem wszystko o sobie powiedziałeś.... to ja dla odmiany troszkę realniej

[img=1357208550_w6dz7ys.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ave niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 11:37
W Urzędach Pracy ludzie rejestrują się nie z myślą, że Urząd nam pracę znajdzie, tylko z myślą o ubezpieczeniu. Taka jest prawda.
Urzędy pracy powinny zmienić się drastycznie albo po prostu zostać zlikwidowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2013r. o 11:41
Brawa dla autora! Trzeba o tym mówić, może coś się w końcu zmieni w tym kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 stycznia 2013r. o 11:43
:D Paroksyzm śmiechu mnie dobije :D Zybi jesteś boski :D
Donek , Słońce Peru , orężem na kryzys :D :D :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.