Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złodzieje drewna zatrzymani dzięki naszej interwencji
1
emem
4 stycznia 2013r. o 19:05
Edward, nie zgadzam sie z Toba - niech caly swoj czas poswiecaja na dyskusje nad Bolec.Info - tak bedzie lepiej ;-)))

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 19:22
to ja ich podpiepszyłam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 19:30
~Mr. White napisał(a): Przecież napisałem, że robią to dla adrenaliny :P
Mają auta piły łańcuchowe i być może (ale tu nie mam pewności) ekipę zawodowych drwali :) Cale szczęście że dorwali ich lokalni CSI :) choć jeden przypadek wykryty.
Bo z tego co wiem większość kończy się:
"umorzyć dochodzenie z powodu niewykrycia sprawcy przestępstwa i wpisać sprawę do rejestru przestępstw"

Jegomościu! Spacer powiadasz? Zapewniam Cię że w tamtych okolicach czasami dość ciężko spacerować :) Nie ze względu na brak drzew.


20 lat tam mieszkałem (tj. na granicznej) i doskonale wiem co i jak:) Co nie zmienia faktu, że mam milion wspomnień z tą żwirownią związanych:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r.y.z.e.w.s.k.a niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 21:16
szwarc napisał(a): Teraz "złodzieje" zamarzna w zime bo nie będą mieli czym palić :o)
wystarczy posmarowac im lapki wazelina i juz nie zmarzna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mar niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 21:52
Jegomościu! Spacer powiadasz? Zapewniam Cię że w tamtych okolicach czasami dość ciężko spacerować Nie ze względu na brak drzew.- o co w tym chodzi ze czasami dosc ciężko spacerowac ?tez mieszkam w pobliżu juz ponad 20 lat i problemów ze spacerami nigdy nie miałem;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7533
#skali nieaktywny
5 stycznia 2013r. o 1:05
Powiedzcie ludziom ktorzy sie wypowiadaja ze...cytuje" ludzie kradna drzewo dla adrenaliny a nie dla tego ze nie maja co do garnka wlożyc" zeby poprostu sie nie wypowiadali....dziekuje za uwage...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mr. White niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 2:21
skali wszystko czytaj nie po łebkach.
Zasada, że przeczytanie (ze zrozumieniem) 20% da Ci obraz całości nie zawsze działa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MELON niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 4:22
najwacniejsze jest człowieczeństwo i czhec przetrfania....................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza