Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechali do końca świata
3145
#hemi nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 19:36
~jk napisał(a): Zadnej reklamy nie bylo wczesniej szkoda


chyba,że zaglądasz na inny bolesławiecki portal,tam o Rajdowym Wospie nie słyszeli ,bo sa informacje o wydarzeniach w polsce,ale te z Bolesławca to nie bardzo.Profesjonalni dziennikarze:]

Co do bardzo udanego Rajdowego WOSPU:
And the winner is...Piotr Gryszczuk i Radosław Górski:):)[img=1358101410_80y0sn3.jpg]



Dopisane 13.01.2013r. o godz. 19:36:

~tejhdi napisał(a): A fury to iscie rajdowe haha :PCorsa,swift buhahaha :D


Oj dużo sie musisz jeszcze nauczyć:(
Rajdowe to nie tylko Evo czy Imprezy..
Na fotce masz ,zwykłe ,nierajdowe seicento...tak juz mozesz sie śmiać,że to nie rajdówka :]
dobra dalej zbieraj prospekty i hejtuj na necie:P
[img=1358102219_eudhjyg.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafi niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 20:07
No i Widze nasz zanawca hemi też był :) a są takie miejsca gdzie cie nie ma ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8349
#niepasujetu nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 20:25
~Rafi napisał(a): No i Widze nasz zanawca hemi też był :) a są takie miejsca gdzie cie nie ma ? :)


nie ośmieszaj się bo osiągasz już granicę potem to już tylko będziesz wzbudzał politowanie


Dopisane 13.01.2013r. o godz. 20:25:

hemi napisał(a):
And the winner is...Piotr Gryszczuk i Radosław Górski:):)


to w generalce a w poszczególnych klasach?

co do reklamy to było info a azart-sat widziałem także sporo plakatów no chyba że tylko na mojej drodze do pracy może miałem farta;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~faffa niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 22:33
hemi fajny gos, sejczento cinkoczento czy fjesta to padla, nie rozumiem nie zrozumiem i nie chce zrozumiecidei kjs nie kreci mnie ta liga napewno jest to fajna zabawa fajnie zrobic samemu auto od podstaw i rozumiem ze nie każdy ma 100 czy 200 patoli zeby wsadzic w pro rajdowke 250km, ale standarty tej podworkowej jazdy powinni podniesc, tak tak ejstem hejtem czy kim mnie tam zaraz nazwiecie, napewno kierowcy tych resorakow sa dobrymi kierowcami i mogli by mnie zgasic jak peta w jezdzi konkursowej ale na widok 300 naklejek na cienkim z silnikiem 0.9 czy tam 1.2 to nie jednemu wypadnie smiech, osobiscie nie wstydzilbym sie tego, dla nich to jest pasja i przedewszystkim chec niesienia pomocy, spelnianie wlasnych czyis marzen i darzenie do celu wiec gratuluje zespolom oraz samym kierowcom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 22:49
A kto to na 3 zdjęciu od dołu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 22:54
~Rafi napisał(a): No i Widze nasz zanawca hemi też był :) a są takie miejsca gdzie cie nie ma ? :)


tam gdzie coś się dzieje motoryzacyjnie to ja zawsze chętny do pomocy:)
A klepanie bez sensu zostawiam Rafiemu:)
taki hemi spędził dziś 10h w plenerze bawiąc się na Rally Wośp,a ile spędził Rafi aby oceniać??

p.s. to,że kibicuję wszelkim inicjatywom motoryzacyjnym i to,że interesuję się motoryzacją to nie powód ,abym był znawcą...
Weź słownik i doucz się w kwestii rozróżniania słowa "znawca" i "pasjonat".Są różnice:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 23:01
~tejhdi napisał(a): A fury to iscie rajdowe haha :PCorsa,swift buhahaha :D


Śmiejesz się z czego?
Lista była otwarta trzeba było brać furę od starego co?
czy na paliwko brako?
Krytykować też potrafię ale z głupkami gadać mi się nie chce. Komentarze negatywne będę niszczył swoimi słowami a jak ktoś ma problem zapraszam na konfontację.Po imprezie
było ok tym co nie pasowało to zapraszam do Warszawy będzie spokój
;) do zobaczenia na 3 Rajdowym wośpie będzie ostro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~faffa niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 23:21
nie tylko poprostu wyrażam swoją opinie, coś cie zabolało? jesteś smiesznym gościem, nie powiedziałem że gardze kims takim, sam mam pasje więc wiem co to dla gosci znaczy, wiec schowaj sie w buty kolego, niszcz sobie szarekomórki i tak jak hemi porównal 10g spedzil a ktos tam ile by oceniac to teraz zadam ci takie pytanie, od pol roku co rok robie przygotowania do wospu, zawsze cos sie ukreci ze znajomymi i jest jakas tam kropla w morzu potrzeb a ty małpko na detonatorze co zrobiłes?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza