Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechali do końca świata
~bmw przemo niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 0:14
hemi a masz jakies foto tej beemki co byla troszke dlubnieta na drift bo bym chetnie zerknal !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 0:23
Fajnie było :) Jak macie jakieś filmy z krzywej albo PZZ to wrzucajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PR niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 1:20
Jeżeli chodzi o driftowe BMW, przygotowane średnio np: skręt duży ale pozostawiony ackerman, do tego silnik który nie specjalnie chciał wkręcać się na obroty, a na koniec umiejętności kierującego które zrobiły z fajnej e30 kupę złomu i pośmiewisko:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8384
#ko nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 7:36
[img=1358145303_4mb4oyy.jpg]
[img=1358145331_hah3h74.jpg]
[img=1358145355_m0knx9l.jpg]
[img=1358145392_hvdd1mb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hemi niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 8:41
coś tam zrobiłem ale szału ni ma:P Zresztą KO już wrzucił:)[img=1358149274_05kz2w1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 9:18
~faffa napisał(a): nie tylko poprostu wyrażam swoją opinie, coś cie zabolało? jesteś smiesznym gościem, nie powiedziałem że gardze kims takim, sam mam pasje więc wiem co to dla gosci znaczy, wiec schowaj sie w buty kolego, niszcz sobie szarekomórki i tak jak hemi porównal 10g spedzil a ktos tam ile by oceniac to teraz zadam ci takie pytanie, od pol roku co rok robie przygotowania do wospu, zawsze cos sie ukreci ze znajomymi i jest jakas tam kropla w morzu potrzeb a ty małpko na detonatorze co zrobiłes?


co ja zrobiłem.Właśnie tą niedzielną imprezę. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wi-tek niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 9:29
hemi nie nerwój się może on zapomniał dopisać "pseudo" przed znawca bo o tym, że pasjonat to wiemy. Niektórych po prostu trochę irytuje, że zawsze musisz wtrącić swoje 3 grosze gdziekolwiek na forum pojawi się temat związany z motoryzacją. Wiedza twoja przecież pochodzi ze studiów inżynieryjnych i wielu lat pracy warsztatach a nie z gazetek tupu gt i tuning master i programów typu fani czterech kółek.. pozdro i do zobaczenia :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bmw przemo niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 13:37
no dzieki za info !! no cos tam ma ze skretem dlubniete ale ogolnie szalu nie ma !! a wie ktos jaki mial motor ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza