Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechali do końca świata
~ niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 16:52
~bmw przemo napisał(a): no dzieki za info !! no cos tam ma ze skretem dlubniete ale ogolnie szalu nie ma !! a wie ktos jaki mial motor ??



Motor w tej BMW jest wsadzony 3.5 L takie chyba miały też ''siudemki''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~12 niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 17:05
oj to teraz mi glupio detonatorze, ale kurde czasami ugryz sie w jezyk zanim na kogos naskoczysz, to ze cos napisze tak jak mi sie to widzi to nie znaczy ze zaraz ma ktos sypac glupie sugestie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 17:24
~wi-tek napisał(a): hemi nie nerwój się może on zapomniał dopisać "pseudo" przed znawca bo o tym, że pasjonat to wiemy. Niektórych po prostu trochę irytuje, że zawsze musisz wtrącić swoje 3 grosze gdziekolwiek na forum pojawi się temat związany z motoryzacją. Wiedza twoja przecież pochodzi ze studiów inżynieryjnych i wielu lat pracy warsztatach a nie z gazetek tupu gt i tuning master i programów typu fani czterech kółek.. pozdro i do zobaczenia :*


tak sie składa,że jestem pasjonatem motoryzacji i może nie jakos zawodowa,ale siedze w tym od lat i staram sie pojawic (ewentualnie pomóc) wszędzie tam gdzie sie cos dzieje:)
Jesli mam jakies swoje zdanie na dany temat to chyba mogę je na forum napisac,nie?czy nie mogę? :]

Przeszkadza ci treśc tych trzech groszy ,czy sam fakt ,że sie udzielam?
Jesli masz jakies zastrzezenia co do tego co pisze,to zapraszam do dyskusji,ale jesli po prostu przeszkadza ci moja obecnośc w moto tematach to nic nie poradzę:(

BRAWO CHŁOPAKI - ZEBRALISCIE PONAD 5 TYSIĘCY!!!!

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 18:54
Detonator napisał(a):
~faffa napisał(a): nie tylko poprostu wyrażam swoją opinie, coś cie zabolało? jesteś smiesznym gościem, nie powiedziałem że gardze kims takim, sam mam pasje więc wiem co to dla gosci znaczy, wiec schowaj sie w buty kolego, niszcz sobie szarekomórki i tak jak hemi porównal 10g spedzil a ktos tam ile by oceniac to teraz zadam ci takie pytanie, od pol roku co rok robie przygotowania do wospu, zawsze cos sie ukreci ze znajomymi i jest jakas tam kropla w morzu potrzeb a ty małpko na detonatorze co zrobiłes?


co ja zrobiłem.Właśnie tą niedzielną imprezę. ;)

nowy mistrz ciętej riposty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~auto-andrzej niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 20:03
Hemi gdzie jeszcze mozna poogladac Twoje fotki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tejhdi niezalogowany
14 stycznia 2013r. o 20:15
A smieje sie bo to sa jakies (...)A i nie nazywaj mnie glupkiem,(...).:P Jaraj sie dalej :D :D

Zmoderowano 15.01.2013 godz.20:51 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 20:15
https://picasaweb.google.com/101166092079164637914/OrkiestraBolec2013
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
14 stycznia 2013r. o 21:14
Ależ świat się skończył 21.12.2012 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza