Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecŻarcie: frittata z białą kiełbasa
1
emem
17 stycznia 2013r. o 10:44
Wyglada calkiem, calkiem. Mysle, ze warto sprobowac :D

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WN niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 10:46
Calkiem całkiem jak przepraszam za wyrażenie "wymiociny" zapieczone w piekarniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 stycznia 2013r. o 10:47
~WN napisał(a): Calkiem całkiem jak przepraszam za wyrażenie "wymiociny" zapieczone w piekarniku.


No to jedz na bigmaca ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 13:35
groszem napisał(a): widzę same francuskie pieski są tu i tak jak one tylko potrafią szczekać

to samo miałam na myśli jak tacy mądrzy to niech pokażą coś od siebie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 15:15
Zrobiłam. spróbowaliśmy i...smakowała .Nawet dobrze smakowała.Szybkie danie ,smaczne i pozywne.Mozna często wykorzystać , kiedy wpadnie niespodziewany gość...Dzieki... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 15:42
Rozumiem, że większość ludzi, która się tu wypowiada, nie zniża się do poziomu jedzenia dla normalnych ludzi i na obiady jada kawior z łososiem, a szampanem zapija?
Ludzie, jajka i kiełbasa - powiedzcie mi, co w tym jest ohydnego, czy obrzydzającego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
17 stycznia 2013r. o 15:46
:| ...kawior i szampan..blee...zdecydowanie wolę jajka i kiełbachę..
:) ...fritattę..zrobię.. Być może podnieci me podniebienie.. ;)

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vingag niezalogowany
17 stycznia 2013r. o 15:49
Ja też przygotuję na pewno, bo wygląda mi to całkiem, całkiem, ja pewnie kiełbaskę troszkę wcześniej podsmażę, bo taką lubię:) Ale frittata będzie na pewno:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima