Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niekomfortowa obsługa w salonie T-mobile w carefour.

10236
#PanJanusz nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 17:39
Zaczęło się od tego iż spytałem się takiego Pana z łysą głową czy mógłby mi pokazać jakieś oferty z telefonami na mixa a on mi odpowiedział że wszystko jest na internecie, ja mu powiedziałem że ta ich strona jest "huyowa" i że tam nic nie idzie ogarnąć więc niech mi wydrukuje, a on się powtórzył że wszystko jest na internecie. Jednym słowem jestem zaskoczony tym dyskomfortem jaki mi się przydarzył... Ostrzegam was przed tym łysym Panem gdyż jest niekompetentny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 17:44
Umowę podpisywałam 3 razy w ciągu tygodnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 17:45
a ja dzwoniłam do pośrednika handlu nieruchomościami w firmie WGN, żeby umówić się na oglądanie działki, którą mają w ofercie, i też usłyszałam, że mogę ją znaleźć w internecie... dziwny czlowiek jakiś... zadzwoniłam potem do B&B i mogłam obejrzeć "na żywo"...

... można wątek założyć, może ci ludzie zarabiający na prowizji, wreszcie zdadzą sobie sprawę co tracą.... konkurencja zyskuje :-))

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ORANGE niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 18:43
to samo dotyczy ORANGE w Cerfurze ! Obsługa opryskliwa i nie sympatyczna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3676
#MiniMini nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 18:56
niestety to działa w dwie strony, często klienci są tak nie mili i roszczeniowi, że nie można inaczej. często sami nie wiedzą czego chcą! bolesławianom brakuje kultury i konkretów :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 20:01
Skoro klient przychodzi niezdecydowany to tym bardziej obsługa powinna się postarać o to by nie poszedł do konkurencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 22:02
czesto jednak oczekiwania klientow sprawiaja ze ''rece opadaja' najnizszy abonamet aa tel najdrozszy i oczywiscie powinnien byc za przyslowiowa 1 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3242
#emi568 nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 22:05
MiniMini napisał(a): niestety to działa w dwie strony, często klienci są tak nie mili i roszczeniowi, że nie można inaczej. często sami nie wiedzą czego chcą! bolesławianom brakuje kultury i konkretów :|


Niestety ale pracownik dostaję kasę za obsługę petenta co widocznie jest ponad możliwości co dla niektórych.

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza