Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niekomfortowa obsługa w salonie T-mobile w carefour.

~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 9:41
A co z zasadą klient nasz Pan?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 9:49
~ napisał(a): A co z zasadą klient nasz Pan?

Klient bedzię uprzejmie i grzecznie obsłużony o ile sam taki będzie w stosunku do sprzedawcy.Wiem,ze to nasza praca ale też jesteśmy tylko ludźmi i czasem wystarczy zwykla życzliwość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 10:32
gośc raz w Carrefourze dziewczynie powiedział,ze jest nikim skoro stac ja tylko na siedzenie przy kasie i zeby przestała z nim dyskutować.
A zaczeło sie od tego,że dziewczyna zaczęła niektóre kody ręcznie wklepywać,bo nie chciało odczytać,burakowi pod krawatem sie to nie spodobało i zaczał dziewczynie wrzucać.

Kazdy ma swoje winy,bo i niektórzy sprzedawcy sa chyba na siłe w pracy jak i niektórzy klienci to bydło co najwyżej ze swą kultura powinni obornik rozrzucać i nic więcej..


Dopisane 25.01.2013r. o godz. 10:32:

~Adam napisał(a): Ja ostatnio miałam problem z tą czarną Panią, nie dość ze stoi tam jak mimoza to jeszcze cokolwiek się jej nie zapytałem to jakby za karę buzie otwierała. Poszedłem więc do salonu obok gdzie były bardzo miłe panie i dowiedziałem sie wszystkiego czego chciałem i wyszedłem z zestawem dla córki. A kierownik T-mobile powinien sie zastanowić kto pracuje w jego salonie i jak pracuje...


tego typu posty nalezy traktować z przymrużeniem oka,dlaczego?
Bo może to być adam ,który jest niezadowolony z obsługi ,a równie dobrze może to być jakas koleżanka/kolega co nie trawi dziewczyny i chce jej ułatwic wycieczke do urzędu pracy:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 10:35
hemi napisał(a):



tego typu posty nalezy traktować z przymrużeniem oka,dlaczego?
Bo może to być adam ,który jest niezadowolony z obsługi ,a równie dobrze może to być jakas koleżanka/kolega co nie trawi dziewczyny i chce jej ułatwic wycieczke do urzędu pracy:)


A jak Ty kiedyś skarżyłeś się na obsługę w żabce czy to należało to oczywiście traktować serio ne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 10:40
róznica polega na tym,ze ja jestem zalogowany i jesli bym komus naprawde nabluzgał i ten ktos chciałby sie ze mna spotkac w sądzie to jeden tel do emema i ma ten ktos moje dane jak na dłoni-po prostu nie jestem anonimowy i łatwy do namierzenia w takich sprawach.

A ktos kto sie podpisuje np adam jest kompletnie anonimowy i moze pisac co mu slina na język przyniesie.

Widzisz róznicę? :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 10:57
hemi napisał(a): róznica polega na tym,ze ja jestem zalogowany i jesli bym komus naprawde nabluzgał i ten ktos chciałby sie ze mna spotkac w sądzie to jeden tel do emema i ma ten ktos moje dane jak na dłoni-po prostu nie jestem anonimowy i łatwy do namierzenia w takich sprawach.

A ktos kto sie podpisuje np adam jest kompletnie anonimowy i moze pisac co mu slina na język przyniesie.

Widzisz róznicę? :]

Mi "hemi" tez nic nie mówi. A i założę się, że nie jest to ani twoje imię, ani nazwisko. Zalogowanie nie ma tu nic do rzeczy bo i bez tego spokojnie da się namierzyć forumowicza.
Nie jest tak, że anonim (tak jak ty) może pisać co mu ślina na język przyniesie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 11:07
PanJanusz napisał(a): Zaczęło się od tego iż spytałem się takiego Pana z łysą głową czy mógłby mi pokazać jakieś oferty z telefonami na mixa a on mi odpowiedział że wszystko jest na internecie, ja mu powiedziałem że ta ich strona jest "huyowa" i że tam nic nie idzie ogarnąć więc niech mi wydrukuje, a on się powtórzył że wszystko jest na internecie. Jednym słowem jestem zaskoczony tym dyskomfortem jaki mi się przydarzył... Ostrzegam was przed tym łysym Panem gdyż jest niekompetentny

A co ma zrobić klient który nie ma internetu? Czy wszyscy muszą mieć internet. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 11:47
hemi napisał(a): róznica polega na tym,ze ja jestem zalogowany i jesli bym komus naprawde nabluzgał i ten ktos chciałby sie ze mna spotkac w sądzie to jeden tel do emema i ma ten ktos moje dane jak na dłoni-po prostu nie jestem anonimowy i łatwy do namierzenia w takich sprawach.

A ktos kto sie podpisuje np adam jest kompletnie anonimowy i moze pisac co mu slina na język przyniesie.

Widzisz róznicę? :]


Drogo Panie imie Adam piszemy dużą literą to po pierwsze. Po drugie to nie mam konta bo nie mam takiej potrzeby, owszem mogłbym sie podpisywać imieniem i nazwiskiem, mógłbym nawet dołaczyć swoje zdjęcie z tego co wiem to kilka osob tak robi, ale po co? Po to, że jak moje dziecko pojdzie do szkoły czy do przedszkola to usłyszy ale masz ojca pajaca albo ale Twoj ojciec ma głupie poglady ? Bo komuś nie spodoba sie moje podejscie do świata .Nie we wszystkim mam zawsze racje i myśle ze potrafie sie do tego przyznac. Jestem tylko człowiekiem. I tak od czasu do czasu jak przegladam sobie to forum to prawie w każdym temacie właśnie Pan ma zawsze najwiecej do powiedzienia i zawsze musi wtracic swoje trzy grosze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego