Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Niekomfortowa obsługa w salonie T-mobile w carefour.

3145
#hemi nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 14:13
To jest forum i chyba każdy może panie Adamie wypowiedzieć swe zdanie ,poza tym nigdzie nie napisałem ,że zawsze mam rację,inna kwestia,ze wypowiadam się w tematach w których mam cos do powiedzenia od siebie,a nie ,że musze zaistnieć we wszystkich :P

Wypowiedziałem sie tym bardziej,że napisałem o czyms istotnym ,a mianowiecie jak to łatwo jest komus zepsuć opinię i napisałem,żeby bezkrytycznie nie wierzyć w to co piszą
:] !!
Sa niestety osoby ,które święcie wierza w to co przeczytają,nawet gdyby to była informacja ,że Hitler robił sobie pamiatkowe zdjęcia w warszawie i wysyłał mmsem znajomym :D

Pan może faktycznie jest niezadowolonym klientem i się nie dziwie,bo jest wiele punktów gdzie człowiek spotyka się z róznymi humorami obsługujących..
Pozdrawiam


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 15:22
Dlatego gdy hemi będzie następnym razem kogoś obsmarowywał to bierzcie na to przymiarkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 stycznia 2013r. o 17:08
raczej poprawkę

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1380
#dankam nieaktywny
25 stycznia 2013r. o 17:24
...zaprawkę..
Jest piątek koniec marudzenia - idziemy się zaprawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 18:35
oj, ale się dyskusja rozwinęła... przypominam tylko, że jakkolwiek mało płatna jest praca to ostatecznie każdy sam podejmuje decyzję czy się na to zgodzić czy nie, byle jakiej pracy jest sporo ,więc tę w ciepełku, czystym ubranku i przy ładnym biureczku w salonie telefonii komórkowej zawsze można zostawić tym, którzy będą uprzejmi dla klientów... na klientów niegrzecznych i wulgarnych też są kulturalne sposoby i techniki (i to takie, że zanim się klient zorientuje to przeprosi), ale jak się nie chce uczyć, to trzeba o sobie czytać takie opowieści....
A my, klienci, wydamy pieniądze nasze tam, gdzie jest miło :-)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 18:49
od zarania dziejów,odkąd ryby wylazły na ląd a bóg mógł spokojnie usiąść i walnąć browara....czyli od początku jestem w plusie.....i co i kupsko...super oferty dla starych klientów ,czyli stara nokia lub samsung 10 letni (ale nowy) i 30 minut do wszystkich.dbają,tulą i dogadzają.może byśmy zrobili taką porównywarkę ofert tych wszystkich naciągaczy bo chętmie bym przeniósł numer do innej firmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cebula niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 7:58
nie wiem jak w Tmobile ale w orange tez jest napewno neikompetetntna obsługa, nikt nic nie wie,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~orangee niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 14:40
obsługa orange w carefour jest totalnie chamska. powinni tych ludzi wymienić bo te kobiety chyba nie wiedza co oznacza miłe zachowanie. Zwłaszcza taka w bląd włosach totalnie nieodpowiednia osoba na takim stanowisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.