Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niekomfortowa obsługa w salonie T-mobile w carefour.

~Adam niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 11:26
Ja ostatnio miałam problem z tą czarną Panią, nie dość ze stoi tam jak mimoza to jeszcze cokolwiek się jej nie zapytałem to jakby za karę buzie otwierała. Poszedłem więc do salonu obok gdzie były bardzo miłe panie i dowiedziałem sie wszystkiego czego chciałem i wyszedłem z zestawem dla córki. A kierownik T-mobile powinien sie zastanowić kto pracuje w jego salonie i jak pracuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 11:34
Tak o robotę trudno a oni tam mają to "nie na uwadze",,że tez szef im tak pobłaża?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 15:31
Jakbyś pracował 10godz za 900zł to tak samo byś się odnosił !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
24 stycznia 2013r. o 15:44
Dokładnie :* Jaka płaca taka praca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 22:55
Moj drogi nie przeze mnie jest taka sytuacja wiec dlaczego tak zostalem przez ta Pania potraktowany ?? Ja jej tam za kare nie posadziłem !! W dzisiejszych czasach przy takim bezrobociu gdzie kazdy boi sie o prace i przy tak dużej konkurencji powinno sie zachęcac a nie odstraszac klienta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 23:51
Tak tak tylko jaka jest motywacja do pracy za takie marne pieniądze. Nie pochwalam zachowania tej pani czy pana i owszem,ale od większości takich ludzi wymaga sie wręcz wchodzenia w dupę kljentom,jest cos takiego jak tajemniczy klient oni to w szczególności oceniają prace w sieciówkach. Uważam że każdy człowiek powinien traktować uprzejmie drugiego człowieka w szczególności ten obsługujący ale klienci są czasem okropni.Czasem nerwy puszczą chyba że sa tacy którzy nie nadaja się do takiej pracy.Nic na siłę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robert Roman niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 0:22
mieszkancy bolesławca to chamstwo i bydło cały bolesławiec a czepiacie sie sprzedawców w salonach sami nie jestescie lepsi :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Azaza niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 0:53
~Robert Roman napisał(a): mieszkancy bolesławca to chamstwo i bydło cały bolesławiec a czepiacie sie sprzedawców w salonach sami nie jestescie lepsi :/ :/ :/


Może i jest tak jak mówisz, jedne bolesławieckie chamstwo obsługiwane przez drugie ... z tą różnicą że to drugie jest na łasce tego pierwszego
... a więc wszystkie swoje życiowe frustracje niech zachowa dla siebie bo każdy ma dość swoich problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima