Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
19-letni diler zatrzymany
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 14:56
gdy pracowałem w Holandii, pomieszkiwałem w domkach z rożnymi polakami, i choć sam nie pale marihuany, za to lubię wypic, to o niebo zawsze wolałem mieć za towarzystwo "palaczy" niż pijących, po prostu mniej agresji i spokój na domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 14:59
Lepiej do książek się weźcie małolaty, a nie jaranie wam w głowach. W dupach się wam poprzewracało... To niby jest OK w/g was? Tylko na początku jest z tym zielskiem fajnie, a potem zdechniecie gdzieś pod płotem, albo za 5 PLN zabijecie kogoś, bo wam braknie do działki. Pustaki z was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
26 stycznia 2013r. o 15:09
skorn napisał(a):
jegomosc napisał(a):
Ja nie używam


taa



no...heheheh...
a na weseliskach gadane ma niby od czego? :D :D ;) ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 stycznia 2013r. o 15:11
pomyliło ci sie z heroiną, koleś


Dopisane 26.01.2013r. o godz. 15:11:

to do tyldy było, jegomość w żyłe chyba nie daje heh

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
26 stycznia 2013r. o 15:35
rafix0016 napisał(a):
skorn napisał(a):
jegomosc napisał(a):
Ja nie używam


taa



no...heheheh...
a na weseliskach gadane ma niby od czego? :D :D ;) ;)


Jak byłem mały to wpadłem do kociołka z magicznym napojem i teraz już nie potrzebuję wspomagaczy:)


Dopisane 26.01.2013r. o godz. 15:35:

skorn napisał(a): pomyliło ci sie z heroiną, koleśDopisane 26.01.2013r. o godz. 15:11:to do tyldy było, jegomość w żyłe chyba nie daje heh


Boję się igieł:(

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 16:05
No tak, wiadomo że każdy zaczyna od wciągania marihuaniny nosem, a potem morduje ludzi za 5 złotych żeby tylko móc sobie marihuanine wstrzyknąć dożylnie. A diler stoi pod szkołą i za darmo rozdaje cukierki nasączone marychuaniną!

Wóda się wam na mózg rzuciła :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 16:15
[img=1359212898_dew2f3z.gif]

Legalna, zdepenalizowana lub nieścigana w: połowie USA, Kanadzie, Meksyku, prawie całej Ameryce Pd., większości Europy, połowie Australii, Indiach i nawet w Korei Północnej.

Nielegalna i ścigana w Rosji, Chinach, krajach muzułmańskich (w tym Francja), na Ukrainie, w Afryce i Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwerty niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 21:46
ale zioło to początek, zawsze kiedy tolerancja spada bierze sie cos silniejszego trawa z dodatkiem następnie sam dodatek, a potem obciagasz na dworcu za działkę. W najlepszym przypadku konczysz jak jakis czarny gamoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie