Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Przeterminowane towary w Polo markecie

~---- niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 20:00
piszecie o przeterminownych towarach w polomarkecie i obwiniacie ekspedientki ale to naprawde nie ich wina one tylko wypelniaja polecenia niedouczonego nieznajacego sie na handlu kierownika. ona sama nie wie co robi wydaje polecenia a potem obwinia pracowników za swoje błędy. a co do tego ze kasjerki sa niemile i wygladaja jakby byly tu za kare to nie ma sie co nam dziwic nigdy nie mamy drobnych w kasetkach kierowniczke nic to nie interesuje mówi ze same mamy sobie szukac drobnych!!! kierowniczke nie interesuja klienci zawsze nam powtarza nie ten to przyjdzie inny. a i najważniejsze nie kupujcie sledzi i ryb na wage na miesnym bo najczesciej sa to przeterminowane towaru z lady nabialowej ktore sa wykladane ze sloikow do pojemnikow i sprzedawane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zlosia niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 20:28
w Polo markecie obsługa na mięsnym makabryczna ,a kasy zawsze jest czynna jedna czy j esteś o 8.00 czy o 12.00 wiecznie trzeba stać w kolejce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 kwietnia 2013r. o 21:37
~Maja napisał(a): A kasjerki którę tam siedzą to jak by ktoś je zmusił tam pracować

Ile kasjerek tam widziałaś? Jedna kobieta przy stoisku z ciastami i winami kasuje wszystkich i jakiś mężczyzna czasem w innej kasie. Co do ich stosunku do klienta, to zachowują się tak jak powinni. Jak dotąd nie trafiłam na nieświeże mięso i wolałabym nie trafić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 11:32
bez jaj chodze czesto do Polo i owszem czesto jedna kasa jest otwarta ale nigdy nie stalam dlugo w kolejce bo zaraz ktos przybiegal do drugiej kasy w Carrefur czy Biedronce jak stoicie w kolejkach szczególnie w weekend to co tez tak narzekacie???ludzie nie chcecie to nie chodzcie tam i nie kupujcie nikt was tam nie zaprasza jest wiele innych sklepow a nie najlepiej tylko narzekac poza tym jaka macie pewnosc ze osoba ktora rozpoczela ten watek badz wypisuje brednie wyssane z palca nie jest bylym pracownikiem tej firmy ktory chce tylko zaszkodzic tej firmie bo zostal np zwolniony???:)tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konsument niezalogowany
12 sierpnia 2016r. o 10:38
Mięso z eko kolo shella nadaje się tylko do wyrzucenia !!!! Śmierdzące stare po prostu bleee!!!!! Pani nakładala mi ta sama rękawica drób a później parówki!!! Nie musze pisać czym to się kończy!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
12 sierpnia 2016r. o 11:08
Często kupuje w Polo, niezależnie od dnia tyg. i nie zdarzyło się by któraś z pań sprzedała mi nieświeże mięso czy wędliny... Poza tym wystarczy spojrzeć na wygląd tego towaru i od razu widać czy coś jest jeszcze świeże... szczególnie mięso.. A proszę wierzyć, w EKO (każdym) sprzedają stare towary, przeterminowane i śmierdzące ... Na Kubika byłam sama poszkodowana, a koło Shella widziałam jak chłopak zrobił awanturę bo na ladzie mięsnej były towary przeterminowane i oczywiście kierownik zrzucił winę na ekspedientki, że nie ściągają takiego mięsa i wędlin itd.. żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2016r. o 15:29
one te panie

sfrustrowane

są przetermitowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 sierpnia 2016r. o 16:51
: D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.