Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przeterminowane towary w Polo markecie

~h niezalogowany
12 lutego 2013r. o 19:39
Ja kupuję w Kauflandzie jeszcze nigdy nie trafiłam na nieświeże mięso,w przeciwieństwie do Polo Marketu(kurczaki).Ludzie dobrze piszą,że tam powinien wstąpić Sanepid bo to jak w tym mini markecie wygląda to masakra,brud,smród,i leniwa obsługa.Podobnie w Eko na Kubika i na Mickiewicza.Polecam tylko Kaufland,świeży towar,przystępne ceny,czysto i miła szybka obsługa przy kasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 20:28
halotoja napisał(a): hipermatket to nie market???? autor tej kontrwypowiedzi jest przyykry...a moze "przykry" to jego ksywka???????

Nie mów żeś (...) przecież nie oto chodzi czy market czy hipermarket, ale gdzie kupimy świeże mięso


Zmoderowano 12.02.2013 godz.20:56 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9902
#halotoja nieaktywny
12 lutego 2013r. o 21:06
no wlasnie zostalam nazwana "przykra" dla tego, ze wymienilam TESCO....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 21:21
~h napisał(a): Ja kupuję w Kauflandzie jeszcze nigdy nie trafiłam na nieświeże mięso,w przeciwieństwie do Polo Marketu(kurczaki).Ludzie dobrze piszą,że tam powinien wstąpić Sanepid bo to jak w tym mini markecie wygląda to masakra,brud,smród,i leniwa obsługa.Podobnie w Eko na Kubika i na Mickiewicza.Polecam tylko Kaufland,świeży towar,przystępne ceny,czysto i miła szybka obsługa przy kasie.



Moja siostra w kauflandzie dotała takiego kurczaka ze sam chodził to zrobiła tam taką afere że dostałą parasolke od firmy i coś tam jeszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5120
#jakub_kubek nieaktywny
12 lutego 2013r. o 21:42
W niedzielę w Inter Marche znalazłem piwo na półce którego data ważności opłynęła w czerwcu 2012. RESPECT !!

Nie czytaj książek bądź głupszy !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 10:59
~h napisał(a): Ja kupuję w Kauflandzie jeszcze nigdy nie trafiłam na nieświeże mięso,w przeciwieństwie do Polo Marketu(kurczaki).Ludzie dobrze piszą,że tam powinien wstąpić Sanepid bo to jak w tym mini markecie wygląda to masakra,brud,smród,i leniwa obsługa.Podobnie w Eko na Kubika i na Mickiewicza.Polecam tylko Kaufland,świeży towar,przystępne ceny,czysto i miła szybka obsługa przy kasie.


haha xD dobre, już nie przesadzaj że tam brud,smród i leniwa obsługa bo codziennie ekspedientki starają się o czystość, nie raz jak szłam do tego marketu wieczorem to widziałam że sklep był myty itd, jestem stałą klijentką tego marketu i wcale nie jest tam brudno , towar lepiej jest poukładany na półkach niż w niektórych marketach, a co do mięsa to jeszcze nie miałam okazji kupować tam... jedynie co to wędliny i wcale nie były w złym stanie... założe się że ten komentarz napisał pracownik kauflanda , ile ci płacą za reklame ? co do szybkiej obsługi w kauflandzie to nie prawda , nieraz tam jestem i czekam długo w kolejce a gdy chciałam kupic cukierki na wage to czekałam 10 minut przy tym stoisku i nikt nie podszedł ... opanujcie się, żaden sklep w Bolesławcu nie jest idealny , teraz będa wszyscy zachwalac albo tesco albo kaufland a prawda jest taka wszędzie jest tak samo ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 11:06
jakub_kubek napisał(a): W niedzielę w Inter Marche znalazłem piwo na półce którego data ważności opłynęła w czerwcu 2012. RESPECT !!


w każdym sklepie można trafić na coś nie świeżego, po terminie. ..
ale zamiast cieszyc sie ze cos powstaje w Bolesławcu to najlepiej skrytykować nowy sklep ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 18:56
~HAAAAAAAAAAAAAAA napisał(a): HEJKA W POLO MARKECIE NA DZIALE MISNYM CZUC NIE PRZYJEMNY ZAPACH ORAZ SĄ TAM NAPRAWDE NIE MIŁE OSOBY KTÓRE LEKCIOWAŻĄ SOBIE KLIENTÓW ALE CÓŻ KIEROWNIKOWI TEGO SKLEPU WIDOCZNIE TAK ZALEŻY NA KLIENTACH, JUZ NIE DŁUGO BEDZIE OTWARTY NOWY SKLEP MIĘSNY Z ŚWIEŻYM TOWAREM ORAZ MIŁĄ OBSŁUGA W GALERI ORAZ Z ATRAKCYJNYMI CENAMI :)


kurcze muszą ci sporo płacić za promowanie tego nowego sklepu mięsnego w galerii:) hahaha !!! jestem ciekawa czy akurat ten sklepik bedzie taki idealny :) hahaha śmieszy mnie to co piszesz :) prawda jest taka że wszedzie możesz trafić na coś po terminie :) czy nie miłą obsługe ,nawet w tym nowym sklepiku mięsnym założe się ze nie będzie idealnie :)
bo żaden sklep nie jest idealny ! podam przykład bo akurat spotkała mnie bardzo nie miła sytuacja w biedronce.
W piątek byłam na zakupach w biedronce , kupiłam owoce,napoje i wiele innych rzeczy , przy kasie powiedziałam Pani ile mam napoji w wózku, kasjerka zajrzała do wózka żeby się upewnić, zapłaciłam wziełam paragon i wyszłam. Przed biedronką tak z ciekawości postanowiłam sprawdzic czy wszystko się zgadza , i tu doznałam szoku , kasjerka zamiast 4 napoji wbiła mi aż 25 !!! no kurcze rozumiem pomylić się o 1 sztuke czy kilka no ale 25 nabić, 50 zł dałam za darmo. poszłam do kasy wyjaśnić te sytuacje, kasjerka nawet nie przeprosiła , była nie miła, z wielką łaską zrobiła ten zwrot .
Żaden sklep w Bolesławcu nie jest idealny !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza