Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przeterminowane towary w Polo markecie

~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 7:09
prezydent właśnie był przeciwny tej galeryjki w ym miejscu ,ale gawiedż taki lament podniosła wspólnie z sld ...no to i jest sklepik bez empika,kfc itp.ale za to jest apteka,pączki,buty,spożywczak,szmaty drogie i sklepik z papierochami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
12 lutego 2013r. o 8:52
~ napisał(a): -FX łacha drze.

Nie drę łacha tylko naprawdę nie wiedziałem gdzie takie "cóś" jest. A w tej niby galerii (co za szumna nazwa) jeszcze nie byłem, bo tam nie ma parkingu, a ja nie mam zwyczaju drałować pół miasta, aby kupić kilo kiełbasy. Teraz widzę że nic nie straciłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 9:21
A teraz proszę aby ktokolwiek podał nazwę marketu w którym z zamkniętymi oczami mozna kupić świeżutkie mięsko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 11:16
~ napisał(a): A teraz proszę aby ktokolwiek podał nazwę marketu w którym z zamkniętymi oczami mozna kupić świeżutkie mięsko.


Wiecie co - ja nigdy nie trafiłam na nieświeże mięso w Tesco - co prawda wędliny tak, ale mięsko kupuję często i ani razu się nie zawiodłam, ale może miałam takie szczęście, natomiast nie mogę niestety pochwalić polo marketu tutaj niestety sprzedają świństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bees niezalogowany
12 lutego 2013r. o 12:08
Aż brak słów na głupoty jakie się tu wypisuje. Co miał nasz prezydencik do galeryjki, a co dopiero do sklepów , które tam otworzono. Delikatnie mówiąc nic. Otwiera ten co chce płacić czynsz i prawdę mówiąc w większości lokali w galeryjce stać go na comiesięczne dokładanie, lub wychodzenie na zero. Zobaczycie jak będą stękać latem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9902
#halotoja nieaktywny
12 lutego 2013r. o 14:01
~ napisał(a): Wiecie co - ja nigdy nie trafiłam na nieświeże mięso w Tesco - co prawda wędliny tak, ale mięsko kupuję często i ani razu się nie zawiodłam, ale może miałam takie szczęście, natomiast nie mogę niestety pochwalić polo marketu tutaj niestety sprzedają świństwo.


to ja chetnie przylacze sie do tej wypowiedzi- nigdy nie trafilam w TESCO na zepsute mieso, a kupuje bardo czesto

Zmoderowano 12.02.2013 godz.20:57 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 15:54
przykre ale nie ma takiego marketu w mieście ;(

Zmoderowano 12.02.2013 godz.20:58 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9902
#halotoja nieaktywny
12 lutego 2013r. o 16:14
~ napisał(a): przykre ale nie ma takiego marketu w mieście ;(


hipermatket to nie market???? autor tej kontrwypowiedzi jest przyykry...a moze "przykry" to jego ksywka???????


Zmoderowano 12.02.2013 godz.20:56 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza