Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przeterminowane towary w Polo markecie

~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:44
~ napisał(a):
~ napisał(a): Zgadzam sie z tym,że oszukują nas w sklepach też mam na to nerwy. Tylko że nie jest to wina pań ekspedientek,zostawmy je w spokoju i nie obwiniajmy je za to! One zazwyczaj pracują za najniższą krajową i nie mają wpływu na to co sprzedają! Są w najgorszej sytuacji gdyż wszystkie pretensje ludzi to one wysłuchują za to że szef,kierownik każe im taki stary towar sprzedawać. Czy naprawdę uważacie że to ich dobra wola wpychanie zepsutego towaru!! To się mylicie! Ale jeżeli klient zwróci się do kierownika że towar jest nie świeży to szef by zabłysnąć przed klientem i tak obwini panią ekspedientkę! Tak już jest w tym chorym kraju!!


Zgadzam się z tą wypowiedzią !
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.Nikt nikomu nie każe sprzedawać starego czy nie świeżego towaru.ani kupować.ludzie opamiętajcie się.Jak przeceniają to znaczy ,że jest to towar gorszej jakości i albo go kupisz,albo nie...decyzja należy do Ciebie i nie szukaj winnych..widziały gały...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:48
~ napisał(a): -FX łacha drze.
no pewnie że drze łacha...bo jak poczytałem od początku wszystkie posty to miałem ubaw niesamowity..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:57
~ napisał(a): Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.Nikt nikomu nie każe sprzedawać starego czy nie świeżego towaru.ani kupować.ludzie opamiętajcie się.Jak przeceniają to znaczy ,że jest to towar gorszej jakości i albo go kupisz,albo nie...decyzja należy do Ciebie i nie szukaj winnych..widziały gały...

Tak akurat nie każe,mało wiesz na temat polityki sklepów,więc nie gadaj głupot.

Zmoderowano 11.02.2013 godz.22:18 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 21:04
opowiadasz bzdury..Czy Tobie ktoś każe sprzedawać stare mięso??/brednia.Nawet kierownik Ci powie że przecenić i mówić ludziom,że jest przecenione,bo z wczoraj .Nie opowiadaj głupot...

Zmoderowano 11.02.2013 godz.22:18 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 21:10
Nie będę zdradzać szczegółów pracy. I nie robiłam tak bo miałam kaprys albo z nudów tylko dlatego że kazał mi tak szef! Pracuję 16 lat w handlu a przez ten czas zaliczyłam pare sklepów więc nie wmawiaj mi takich bredni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 21:31
Tu nie chodzi o promocje..promocje ok..jest dany towar w określonym czasie i jest na to promocja-kumam..ale jak mi pisze osoba że pracuje 16 lat w handlu i szef jej każe sprzedawać stare mięso 16lat nie kumam.. ;(

Zmoderowano 11.02.2013 godz.22:19 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 22:20
Człowiek nie świnia ,zje wszystko.(powiedzenie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 22:44
~ napisał(a): Człowiek nie świnia ,zje wszystko.(powiedzenie)
święte słowa.....tylko po co bidoli?? ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.