Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezrobocie ostro w górę
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 22:50
-falco na co liczysz toż to sciema .Chcesz żeby bezrobotni przyszli pod zakład i zburzyli niby pracodawcy spokój ,porządek . :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lutego 2013r. o 22:52


:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRACODAWCA niezalogowany
26 lutego 2013r. o 22:58
To by się nawet zgadzało. strajki, bojkoty, sztachety i na barykady.
Proponuję zacząć machać łopatą.
Mnóstwo błota pośniegowego zalega na moim osiedlu, ciekawe kto pierwszy poczyści chodniki i zostawi kartkę : To ja byłem , Jarząbek. Jak się Panu Prezesowi podobała moja praca przyjdę jutro.
Będę czekać od 6:45, jak zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 23:07
~PRACODAWCA napisał(a): To by się nawet zgadzało. strajki, bojkoty, sztachety i na barykady.
Proponuję zacząć machać łopatą.
Mnóstwo błota pośniegowego zalega na moim osiedlu, ciekawe kto pierwszy poczyści chodniki i zostawi kartkę : To ja byłem , Jarząbek. Jak się Panu Prezesowi podobała moja praca przyjdę jutro.
Będę czekać od 6:45, jak zawsze.
fantastyka nie zna granic cwaniaczku z miodem w uszach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lutego 2013r. o 8:47
ten niby pracodawca to chory człowiek marzy mu się firma i wypisuje tu durnoty a tak naprawde pewnie jest tym pijącym leniem bo inaczej napisał by jaką to ma on firmę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2013r. o 9:28
~ napisał(a): ten niby pracodawca to chory człowiek marzy mu się firma i wypisuje tu durnoty a tak naprawde pewnie jest tym pijącym leniem bo inaczej napisał by jaką to ma on firmę :P


Pracodawca jest jeszcze jednym neoliberałem do wycięcia , nawet jeśli jest osobą rzeczywistą . Praca powinna przynosić pieniądz i satysfakcję , nie rozterki ... za co jutro chleb dzieciom kupię. Pracodawco , powinieneś pracować dla siebie , nie dla państwa . A Ty tymczasem robisz 24/24 i masz czas jedynie dla kota , Ta którą kochasz jest cholera wie gdzie , a państwo opiekuje się Twoimi dziecmi , wychowując na takich samych niewolników mamony , jak Ty . Wyprowadź sztandar razem ze swoim Bezochociem . System trzeba zmienić . Miłego Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NAPISAYŚMY niezalogowany
27 lutego 2013r. o 22:05
Prosze bardzo zamienię .śię modralinski odam ci muj zasiłek aty mi swoje stanowisko pracy i wtedy wypowiesz się za granicom zasiłki dla bezrobotnych są cały czas asz nie otrzymasz oferty pracy bezwględu czy przepracowales rok czy nie a a unas zdychaj zgłodu bo nie masz młodziesz konczy zawud niema pracy tylko szkolenie na spawaczy l zyjesz i bzdury wypisujwsz ze jest bezochocie lizusy majom prace iznajomki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bialy miet niezalogowany
27 lutego 2013r. o 22:21
~NAPISAYŚMY napisał(a): Prosze bardzo zamienię .śię modralinski odam ci muj zasiłek aty mi swoje stanowisko pracy i wtedy wypowiesz się za granicom zasiłki dla bezrobotnych są cały czas asz nie otrzymasz oferty pracy bezwględu czy przepracowales rok czy nie a a unas zdychaj zgłodu bo nie masz młodziesz konczy zawud niema pracy tylko szkolenie na spawaczy l zyjesz i bzdury wypisujwsz ze jest bezochocie lizusy majom prace iznajomki


no w Twoim wypadku rozumiemy rozżalenie najpierw się polskiej mowy poducz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza