Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem mordercą
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 16:25
Nie jestem ciekawy bo z bajek już wyrosłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 16:51
casablanca napisał(a):
~ napisał(a): Jak mu pomogła wiara..nawiedzony szuka usprawiedliwienia na swoje życie,niech zacznie na nie pracować a wykłady są dobre tylko niech tej młodzieży powie co robi teraz oprócz bajania o swoim ciężkim losie w przeszłości.


"Jak mu pomogła wiara"? jak widzę nie łapiesz prostych komunikatów?! Wiesz co to jest wiara? nie wiesz jak wiara pomaga człowiekowi? to współczuję :)

jak to dla ciebie jest takie ważne to mogłeś być na spotkaniu i zadać to pytanie! :P A jeżeli nadal jesteś taki tego ciekawyto nadal możesz to pytanie, podobno będzie spotkanie na Orzeszkowej w niedziele.

podoba mi się taka wiara zrobię coś złego wyspowiadam się i już jestem czysty łapiesz -proste a moralność to już inna sprawa i to nie podoba mi się w Twojej wierze która Ci tak bardzo pomaga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miet niezalogowany
1 marca 2013r. o 16:55
Ważne że się nawrócił a w co wierzył i jaka była jego droga przemiany zostawcie na trzecim planie. Ktoś kto nigdy nie był uzależniony, bądź nie zna blisko takiej osoby może sobie tylko pogadać. Dla jednych oparciem jest rodzina, dla innych wiara, kobieta, cokolwiek innego. Najlepiej cwaniakować i szydzić z człowieka, który przyjechał z myślą, aby przestrzec młodzież (i tak już w dużym procencie uzależnioną od jakichś używek). Mam nadzieje, że chociaż jedna osoba uzależniona po jego wizycie zastanowi się nad swoim życiem. Proste?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 17:29
Ktoś napisał: podoba mi się taka wiara zrobię coś złego wyspowiadam się i już jestem czysty łapiesz -proste a moralność to już inna sprawa i to nie podoba mi się w Twojej wierze która Ci tak bardzo pomaga

jezeli szczerze wyrazisz swe grzechy to tak. i to jest istata naszej wiary. Najwiekszy zbrodniasz ma szanse na zbawienie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Znz niezalogowany
1 marca 2013r. o 19:08
~Jasiek napisał(a): Zyciorys jak z bajki.... Znam bardzo dobrze naszych starych narkomanów /dziwne, że go nie zanam/. Zaden z nich nie wpadł na pomysł szukania pomocy ze strony kleru....Dziwaczne spotkanie...


Skąd mozesz go znać jeśli on pochodzi z dawnej Bośni i Hercegowiny? Chyba że ty też z tamtąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 20:29
~ napisał(a):
Ktoś napisał: podoba mi się taka wiara zrobię coś złego wyspowiadam się i już jestem czysty łapiesz -proste a moralność to już inna sprawa i to nie podoba mi się w Twojej wierze która Ci tak bardzo pomaga

jezeli szczerze wyrazisz swe grzechy to tak. i to jest istata naszej wiary. Najwiekszy zbrodniasz ma szanse na zbawienie ;)
No .. szok powiedz to ludziom którz przeżyli śmierć osób bliskich w wyniku zbrodni ludobójstwa i innych zbrodni .......zbrodniarze którzy w obliczu kary stają się prawie aniołami i szczerze wyrażą swoje grzechy zasługują na ...zbawienie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
1 marca 2013r. o 20:41
~ napisał(a): ...podoba mi się taka wiara zrobię coś złego wyspowiadam się i już

Nie, jest jeszcze coś przed i coś po.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
1 marca 2013r. o 20:53
Uczniowie poszli na spotkanie,żeby z lekcji "się urwac "? ;) ...

Cyt.,"... Przyjechałem tutaj, aby Was ostrzec przed narkotykami. Opowiedziałem Wam mój życiorys, sami musicie wyciągnąć wnioski..."

"...to była ciekawa lekcja,szok...''taką opinię usłyszałam :)




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza