Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robocza wizyta
~Bolecnauta niezalogowany
2 marca 2013r. o 21:57
Smutne spotkanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ejk niezalogowany
2 marca 2013r. o 21:59
~obserwator napisał(a): A cóż to za lalunia bawi się telefonem w trakcie tak wżnego spotkania z europosłem?


Fajne buty ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grażyna niezalogowany
2 marca 2013r. o 22:16
Grzecznie przywitałam się z Panem Marzczewskim i uważam to zdjecie za miły gest z jego strony. Choć to pierwszy raz, kiedy mnie fotografują na Bolec.info.

Pan Marczewski zrobił mi zdjecie zanim Jacek Protasiewicz wszedł na salę.

Spotkanie było ciekawe, zapraszam też do zaponania się z relacją na mojej stronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rys niezalogowany
2 marca 2013r. o 22:19
Jest kilka spraw. Po pierwsze jakieś -moim zdaniem- idiotyczne oczekiwanie na podanie jakiś cudownych recept dla narodu. Po drugie żółć aktualnie rozlewa na się na te premie. Zgoda, ale jeżeli policzymy ilu ludzi należy do partii i jaką kasę te partie dostają to może trochę pojaśni. No i po trzecie taki gościu ma głęboko w nosie nas i nasze problemy. Jeżeli wiemy ile kasy zarabiają naprawdę za nic, to będzie jasne po co pchają się do polityki. A co do młodych. Zawsze uważałem i uważam że ludzie dzielą się na mądrych i głupich. Co to za filozoficzne pytania: co macie dla młodych, praca dla ludzi młodych po szkołach itp. Przecież to są zwykłe bzdury. Ale to tylko moja opinia. Co do spotkania. Facet zarabiający 10 razy tyle co średnia odwalił pańszczyznę i tyle. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
2 marca 2013r. o 22:45
~rys napisał(a): Zawsze uważałem i uważam że ludzie dzielą się na mądrych i głupich. Co to za filozoficzne pytania: co macie dla młodych, praca dla ludzi młodych po szkołach itp. Przecież to są zwykłe bzdury. Ale to tylko moja opinia. Co do spotkania. Facet zarabiający 10 razy tyle co średnia odwalił pańszczyznę i tyle. Pozdrawiam.
>

To nie Tyko Pana opinia .Wiele milionów Polaków tak myśli.Te premie o których Pan wspomniał nieoficjalnie wszystkie razem to prawdopodobnie 4 miliardy złotych. Za taką kasę można by postawić na nogi krajową służbę zdrowia lub ustanowić kwotę wolną w wysokości minimalnej krajowej dla ludzi pracy.


Zmoderowano 02.03.2013 godz.23:02 - powód: usunieta zbedna grafika (emem)

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 marca 2013r. o 22:59
Nareszcie wiem jak wygląda (prezentuje ) Pani Grażyna .Te poprzednie awatary nijak do oryginału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
2 marca 2013r. o 23:23
...młodzi ludzie nie chcą robić kariery politycznej...
Bo wszystkie miejsca przy korycie są już zajęte i dobrze pilnowane aby nikt niepowołany się nie wcisnął
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 marca 2013r. o 23:36
~FX napisał(a): ...młodzi ludzie nie chcą robić kariery politycznej...
Bo wszystkie miejsca przy korycie są już zajęte i dobrze pilnowane aby nikt niepowołany się nie wcisnął


Szanowny Kolego FX , czy ja już Tobie proponowałem piwo ?
Stary już jestem i nie pamiętam , ale jednego jestem pewien ... gonić Chapaczy :) Dzięki Boletus , w życiu nie wpadłbym na taką fantastyczną formę ... tak długo , jak nic nie wiem , tak długo moje życie ma sens . :)

Dobranoc Bolecnauci :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.