Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Polska to dobry kraj dla młodych ludzi?
8375
#GosiaG nieaktywny
12 marca 2013r. o 9:25
To z serii pytań podchwytliwych ?

Kraj z natury jest dobry(odpowiedni) dla swoich krajan i narodu, bo to jest ich ojczyzna i ich miejsce na Ziemi -gorzej z Państwem Polskim- ono nie służy pozytywnej przyszłości kraju zatem i jego mieszkańcom młodym czy starym.

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2013r. o 19:16
No to idę , zobaczymy , co tam gadać będą . Dawaj Skornik , jest szansa , że się czegoś nowego dowiemy :)



Dopisane 12.03.2013r. o godz. 18:58:

Pannazdzieckiem napisał(a): No to idę , zobaczymy , co tam gadać będą .


Nic nowego się nie dowiedziałem . Poseł mówił o rzeczach oczywistych , i powszechnie znanych.
Na pytanie Jednego Kolegi o JOW-y stwierdził , że zawodowi politycy ( według Pana posła bezwzględna konieczność ) chętnie „ kupią temat „ jeśli ludzie im karzą ….
Nie udało mi się zadać nurtujących mnie pytań o pieniądz Fido –fodo , choć bardzo się starałem , Pan poseł spieszył się na samolot.
Ruch Republikański , to ściema , a szkoda. Wychodzi mi na to , że Prezes wysłał w teren charty , aby zaczęły zganiać owce do urn wyborczych .

Miłego wieczoru Wam życzę :)


Dopisane 12.03.2013r. o godz. 19:16:

i jeszcze jedna rzecz , kiedy Pan poseł stał ... szykując się do wystąpienia , ręce miał złożone jak do modlitwy ... jeśli to nie jest sociotechnika , to co to takiego jest ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
12 marca 2013r. o 21:51
Jedną radę otrzymaliśmy zbawienną -- gdy bardzo się nam coś nie spodoba w rządzie lub sejmie i będziemy chcieli zaprotestować , mamy organizować manifę .Transparenty i szturmówki w ręce i pod biuro posła.Jak nie ma biura posła to pod chatę sołtysa.
Pan poseł sam nie znalazł czasu na wysłuchanie ludzi z sali ale zaleca manifę.To tak jak lekarz zalecający posypanie syfa pudrem.
Akcja nazwana aktywacją obywateli bez obywateli .
cytuję " gdy wy będziecie się organizować nam będzie łatwiej działać "
Jedyna osoba która miała możliwość się po ludzku i bez przeszkód wypowiedzieć to " klakier " z sali w sprawie JOW.




Dopisane 12.03.2013r. o godz. 21:51:

Na koniec była też atrakcja -- jeden z gości przy wyjściu nazwał mnie " ty palikotowski bydlaku "
W kuluarach była rozmowa z paniami z Radia Maryja .I tu miła niespodzianka .Pełna kultura .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2013r. o 22:03
Przemyslaw napisał(a): Jedyna osoba która miała możliwość się po ludzku i bez przeszkód wypowiedzieć to " klakier " z sali w sprawie JOW.
.


Jak zwykle przesadzasz Przemuś :* I Ty i szanowny prelegent nie macie pojęcia o demokracji bezpośredniej . Jesteście służalcami systemu .... uczyć się trzeba. Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 marca 2013r. o 22:10
nawiązując do twojej wypowiedzi,jak nie ma biura to pod chatę sołtysa...
lepiej więc nie podawaj swojego adresu... :D


Dopisane 12.03.2013r. o godz. 22:10:

...jeszcze jedno...w temacie ;)
Polska to nie jest kraj ani dla młodych ani dla starych... :P
ani o jednych ani o drugich ten kraj nie dba... :>


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2013r. o 23:10
falco napisał(a): ..lepiej więc nie podawaj swojego adresu... :D

Polska została sprzedana , dziwi mnie to , że Kaczor , tuskoboje , paligłupowcy i reszta tej zwyrodniałej lewicy wciąż udaje , że tego nie widzi . Przodkowie w grobie się przewracają. ... mać ... Senti , jeśli prosić Cię mogę , nie moderuj , z reguły , dość długo zastanawiam się nad swoimi słowami. Dobrej nocy :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
12 marca 2013r. o 23:38
Kaczor miał zadatki na polskiego Orbana, ale merdia zaczęły straszyć polactwo faszyzmem, no i teraz mamy to co mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5830
#SlipKnot nieaktywny
13 marca 2013r. o 1:24
popatrzcie na to co wyprawia premier i jego ekipa reforma emerytalna do 67roku praca zamiast 8 to 12h coraz to lepsze pomysly wole kogos kto to wszystko krytykuje i sie nie zgadza z tym co wyprawia po :)


Dopisane 13.03.2013r. o godz. 01:21:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dwunastogodzinny; dzien; pracy; tak;rzad; chce;nam; pomoc,121,0,1259385.html
tak wasze kochane po chce nam pomoc :D

Zmoderowano 13.03.2013 godz.19:45 - powód: błąd dodawania linku (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.