Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Turnusy dla wybranych
~majka niezalogowany
10 marca 2013r. o 14:03
~Zainteresowana napisał(a): Majka, problem polega na tym, ze moje dziecko nie moze chodzic na warsztaty bez fachowej opieki terapeutycznej i psychologicznej. Turnus mojego dziecka kosztuje 5 tys. I zapewniam, ze nie sa to wczasy tylko intesywna terapia przez dwa tyg. Rodzina pomaga, ale tez ma swoje zycie i problemy. Dodam jeszcze, ze nigdy wczesniej nie otrzymalam dofinansowania z PCPR, wiec twierdzenie, ze wszystkim nie da sie pomoc jest nie wporzadku. Bo ktos jezdzi co roku, a ktos co roku dostaje odmowe...Pomijam juz fakt, ze robione jest to z naruszeniem prawa. Dlatego sprawa pojdzie dalej.


Wiem ze niektorzy moi znajomi od kilku lat załozyli konto w Ziemii Bolesławieckiej i odpisujemy im 1% od podatku.Nie jest to duzo ale zawsze jest to pomoc a papierow nie ma zadnych.Jedna znajoma zrobiła to przez ktoras z organizacji nie potrafie sobie przypomniec (jakies stowarzyszenie) juz po pierwszym roku miała 2tys do dyspozycji.Intryguje mnie twierdzenie ze ktos jezdzi co roku. W przepisach na stonie starostwa napisano wyraznie ze ,,raz na 2 lata''ja sie nie łapie nigdy wiec nie dociekam.Walcz



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowana niezalogowany
10 marca 2013r. o 14:16
Bede walczyc. Zrozumialabym sytuacje, ze nikt nie dostaje dofinansowan. Jednak, wybrano grupe 35 osob która te dofinansowanie dostanie, grupe ktora juz bierze udzial w programie. Kryteria wydaje sie byc jasne, niestety nie dla wszystkich, szczegolnie dla pani kierownik z PCPR. Bo to najpierw PCPR zrobil kosztoryst na co pojda pieniadze, a pozniej Rada Powiatu to zatwierdzila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
10 marca 2013r. o 16:10
~ napisał(a): Turnusy po 700zł i tańsze, trwaja tylko 7-8 dni.


Bardzo prosze wpisz w gogle ,,turnusy reh.dla seniora,dziesiatki propozycji od 1030zł za 14-15 dni przed chwila sprawdzałam.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2013r. o 20:15
~majka napisał(a): ...Turnusy wybieram przed sezonem po 700-900 zł i jest ok.Poszukaj po internecie w tym roku są jeszcze tansze przed i po zezonie...

~ napisał(a): Turnusy po 700zł i tańsze, trwaja tylko 7-8 dni.


Bardzo prosze wpisz w gogle ,,turnusy reh.dla seniora,dziesiatki propozycji od 1030zł za 14-15 dni przed chwila sprawdzałam.Pozdrawiam

To jednak wybierasz te krótsze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
11 marca 2013r. o 19:56
~ napisał(a):
~majka napisał(a): ...Turnusy wybieram przed sezonem po 700-900 zł i jest ok.Poszukaj po internecie w tym roku są jeszcze tansze przed i po zezonie...

~ napisał(a): Turnusy po 700zł i tańsze, trwaja tylko 7-8 dni.


Bardzo prosze wpisz w gogle ,,turnusy reh.dla seniora,dziesiatki propozycji od 1030zł za 14-15 dni przed chwila sprawdzałam.Pozdrawiam

To jednak wybierasz te krótsze?


W zyciu .Skoro w tym roku podskoczyły ceny o 100-120 zł i tak pojade na 14-15 dni bo umie liczyc , i musze wziac serie zabiegow a nie namiastke.Chodzac prtwatnie na Parkowa wiecej wydałam i łykałam stare powietrze.Morze to Morze bez wzgledu na pore roku, a jeszcze na Swieta Wielkanocne sie załapie.Kombinujcie kochani i jedzcie bo warto odpoczac od wszystkiego i wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.