Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mają swoje marzenia i pragnienia
~Zainteresowana niezalogowany
10 marca 2013r. o 14:08
Zdaje sobie sprawe, ze kiedys bylo bardzo ciezko, dzis chcialoby sie powiedziec, ze jest lepiej , ale tylko a moze az pod pewnymi wzgledami. Kazdy ma granice wytrzymalosci. Dla swojego dziecka wywalczylam razem z mezem bardzo duzo, bez wsparcia panstwa. Przyszedl jednak dzien, ze mam dosyc i nie jestem z tych co bierze bo sie nalezy. Gdybym te wszystkie pienadze, ciezko zarobione, miala zainwestowac w cos, to jezdzialabym super autem, i miala wille. Jednak nie zaluje, ze nie mam, jestem szczesliwa bo moje dziecko o wiele lepiej funkcjonuje. Problem polega na tym, ze nie mam wiecej srodkow finansowych, ale to temat nie na ten post, bo o turnusach jest gdzie indziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
10 marca 2013r. o 17:41
Wypowiadanie się w temacie dotyczącym osób dotkniętych nieszczęściem jest bardzo trudne. Nie ma takiego mądrego, który w pełni zaspokoiłby potrzeby osób niepełnosprawnych. Proszę nie pisać, że gdzieś tam na świecie niepełnosprawni mają eldorado. Osobom tym można ulżyć w cierpieniach, życie uczynić łatwiejszym, ale do końca swego życia będą zależne od osób zdrowych Nie ma jednak usprawiedliwienia dla zaniechań czy zaniedbań, które życie tych osób czynią jeszcze trudniejszym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
12 marca 2013r. o 19:28
~Malkon. napisał(a): Wypowiadanie się w temacie dotyczącym osób dotkniętych nieszczęściem jest bardzo trudne. Nie ma takiego mądrego, który w pełni zaspokoiłby potrzeby osób niepełnosprawnych. Proszę nie pisać, że gdzieś tam na świecie niepełnosprawni mają eldorado. Osobom tym można ulżyć w cierpieniach, życie uczynić łatwiejszym, ale do końca swego życia będą zależne od osób zdrowych Nie ma jednak usprawiedliwienia dla zaniechań czy zaniedbań, które życie tych osób czynią jeszcze trudniejszym.


Zgadzam si e z Twoją spokojną mądrą wypowiedzią.Przy okazji zobaczyłam ze jest nas dwoje ktorzy złozyli zyczenia niepełnosprawnym z son.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 marca 2013r. o 21:31
~Malkon. napisał(a): ... Osobom tym można ulżyć w cierpieniach, życie uczynić łatwiejszym, ale do końca swego życia będą zależne od osób zdrowych.

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Długotrwała, ale uleczalna choroba też czyni człowieka czasowo niepełnosprawnym i wymagającym opieki. Nie wszyscy muszą być do końca życia zależni od kogoś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
12 marca 2013r. o 22:01
Lolo.Bardzo dziękuję za oryginał piosenki.Dopiero dzisiaj odsłuchałam przez te przepychanki.Tam musiało byc naprawde pieknie a mnie tam nie było i ,,tylko mi zal'' to tez słowa piosenki ale juz z mojej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
13 marca 2013r. o 11:14
Ależ piękna impreza !!! no brawo ;( szczególnie to ostatnie zdjęcie...to wino?)
Moi drodzy mi marzy się ,żeby nie było zarządów,akcji , fundacji (ot choćby takich jak ta Śpiewaka...)
To powinno być wszystko obligatoryjne ! Jesteś niepełnosprawny należy Ci się to i to...a nie ,że' po drodze' gdzieś ta pomoc się rozmywa...Będąc wdzięczny za niektóre działania takich stowarzyszeń wolałbym ,żeby to było "wpisane" w działalność naszego państwa...Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2013r. o 13:09
No ,no !! jeżeli to faktycznie w tych butelkach jest wino to przynajmniej 2 panów może mieć kłopoty...!No chyba,że tylko wąchali...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
13 marca 2013r. o 16:22
~ napisał(a): No ,no !! jeżeli to faktycznie w tych butelkach jest wino to przynajmniej 2 panów może mieć kłopoty...!No chyba,że tylko wąchali...


Mysle ze tylko wąchali bo buteleczka pełna a kieliszek pusty.Widocznie organizator zapomniał dodać ze obowiązuje samoobsługa,w końcu to przecież niepełnosprawni organizowali.Nic straconego za rok pewnie znowu zaproszą .Pozdrawiam smutne władze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.