Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja N plus Cyfra +

~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 17:28
Zapomniałem dodać że do tej pory w N miałeś swój turbodekoder bez opłat , a teraz płacisz co miesiąc za dzierżawę . jak zliczysz wszystkie opłaty to do przodu na pewno nie wyjdziesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Axel niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 23:10
Nie płace za dzierżawe, płacą tylko klienci, którzy teraz biorą nowy dekoder albo aktywacje, albo za dzierzawe co miesiac, nie pisz jak nie wiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stefan niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 8:53
Czy wysyłać wypowiedzenie do c+ jeśli nie otrzymałem żadnego pisma pocztą?
I jak to w końcu jest- można złożyć je w punkcie w bolesławcu? ktoś próbował?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzesiek niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 13:39
Od dzisiaj jest mozliwośc złożenia wypowiedzenia w każdym punkcie. Wczoraj takiej opcji jeszcze nie było. Tak powiedzieli mi na BOA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 14:34
Miesiac temu przedluzylam umowe z cyfra na canal+optimum. Facet mnie zapewnial ze umowa mi sie nie zmieni i cena przez 18mies. a teraz co czytam??? o co chodzi??? zadne pismo o podwyzce mi nie przyszlo. zaden mail.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kalkulator niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 16:17
~Axel napisał(a): Nie płace za dzierżawe, płacą tylko klienci, którzy teraz biorą nowy dekoder albo aktywacje, albo za dzierzawe co miesiac, nie pisz jak nie wiesz.
Ale jak gamoniu,wypowiesz umowę,to misiu sprzęt musisz zdać.Jak na drugi dzień podpiszesz nową umowę,to za sprzęt zapłacisz ponownie,albo jednorazowo,albo w formie dzierżawy.Policz,policz,zastanów się czy warto wypowiadać umowę i zawierać nową z nc+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
7 kwietnia 2013r. o 17:22
Podnoszę temat.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
7 kwietnia 2013r. o 18:27
~Kalkulator napisał(a):
~Axel napisał(a): Nie płace za dzierżawe, płacą tylko klienci, którzy teraz biorą nowy dekoder albo aktywacje, albo za dzierzawe co miesiac, nie pisz jak nie wiesz.
Ale jak gamoniu,wypowiesz umowę,to misiu sprzęt musisz zdać.Jak na drugi dzień podpiszesz nową umowę,to za sprzęt zapłacisz ponownie,albo jednorazowo,albo w formie dzierżawy.Policz,policz,zastanów się czy warto wypowiadać umowę i zawierać nową z nc+


nic nie płacisz,my prześliśmy zN na NC+ i nie płacimy żadnej dzierżawy :> czytałam umowę i nic tam nie widziałam,jak narazie jestem zadowolona z NC?+ tyle że zabrali nam wszystkie kanały Npremium :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza