Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja N plus Cyfra +

~n niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 9:55
mam pytanie bo do n dodzwonic sie nie moge.
Jak mam abonament w n to niemusze wysyłac zadnych rezygnacji po zmianie nc+?
Abonament mi odpowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Abonent (jeszcze) N i C+ . niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 12:36
aga2 napisał(a): hej wy piszecie o N-ce że można zerwać umowę ale z cyfrą tak nie można dzisiaj dzwoniłam po raz kolejny i facet powiedział niema szans muszę czekać do końca umowy :|

Słuchaj dalej co ci mówi " facet przez telefon".NC+ zwolniła 90% starej obsługi klienta , a ci nowi nie wiedzą o czym mówią , co firmie odpowiada bo ludzie dzwonią po kilka razy , czekają i nic się nie mogą dowiedzieć . W końcu dają sobie spokój . Wypowiadasz umowę i nic ci nie mogą zrobić ponieważ nie zgadzasz się na świadczenie usług przez nową firmę(NC+) na nowych zasadach . Mówią ci tak tylko dlatego że jeszcze nie zabrali ci kilku kanałów . Ale od 5 zabierają canal+ gol i wekkend i już jest podstawa do wymówienia . Z tego co wiem klientów którzy nie mają opcji premium czyli w N kanałów "n premium" , a w Cyfrze kanałów "Canal+ - wcale nie informują listownie o zmianach które nastąpiły po połączeniu. Informują tylko tych, którzy mają opcje premium tzn. wyższe /droższe pakiety. W necie gdzieś pisali (NC+) , że im wcale nie zależy na takich klientach , dlatego z automatu podwyższają wszystkim abonament. Sprawdź mail'a, na skrzynkę dostałem list takiej treści :

"Drogi Abonencie,

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe
3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM
nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.
Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym
nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo
do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

Z poważaniem,
CYFRA+"

Z N-ki dostałem podobny w formie papierowej.
Mam i N i C+ , wypowiedziałem obie umowy . List polecony z potwierdzeniem odbioru.
Może w końcu ktoś w NC+ pójdzie po rozum do głowy gdy otrzymają kilkadziesiąt tysięcy wypowiedzeń . Ci którzy przeszli do NC+ na proponowanych zasadach " będą płacić " za korzystniejsze oferty dla tych którzy wypowiedzieli.

Ps. Do piątku można było wypowiadać umowy po otrzymaniu od nc+ listów . Mnóstwo ludzi tak zrobiło i zapłaci kary za wypowiedzenie w chwili gdy zmiany programowe jeszcze nie weszły w życie (chyba że wypowiedzieli ze względu na zmianę firmy i regulaminu ) Ci którzy wypowiedzieli w Autoryzowanych punktach w marcu mają czas do 14 .04 żeby oddać sprzęt bo rozwiązali umowy z końcem marca (koniec miesiąca w którym wpłynęło i zostało przyjęte wypowiedzenie)
Osobom które wypowiadają teraz , umowa zakończy się na koniec kwietnia i mają czas do 14.05 na oddanie dekoderów do punktu.

Kto nie wypowie umowy (niektórzy wcale listów nie dostaną ) zostanie od 01.05.2013 automatycznie wchłonięty do NC+ i zapewniam, że nie będzie płacił tyle samo . Rachunek na pewno podskoczy co najmniej o 20 zł . Dlaczego ? Bo nic nie podpisując ! zgadzacie się na zmiany i nowy cennik ! Normalnie rozbój w biały dzień .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 13:18
Dzisiaj odwiedziłem punkt N w Rynku. W punkcie tym nie ma możliwości rozwiązania umowy (mają zakaz przyjmowania). Nie posiadają także druków odstąpienia od umowy. Natomiast na infolinii powiedziano mi, że takowy w punkcie otrzymam.
Dotychczas płaciłem 54zł. a zaproponowano mi tylko silver za 69zł. i droższe. Nie rozwiązanie umowy do bodajże 14.04.2013 skutkuje wyższym abonamentem i umową na kolejne 18 miesięcy.
Napisałem więc pismo, może komuś się przyda. Wysłać poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru (6,40zł.)
Imie Nazwisko data.... miejscowość......
Adres
Umowa nr......
Numer abonenta.....
Rozwiązanie umowy


ITI Neovision sp. z o.o.
ul. J. Conrada 37
31-357 Kraków
W nawiązaniu do otrzymanej informacji o zmianie warunków umowy nr........ niniejszym korzystam z prawa do rozwiązania umowy z powodu braku akceptacji dokonanych zmian programów.

czytelny podpis
Pozdrawiam oszukanych N-kowców,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~axel niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 14:27
Mi w punkcie w Rynku zaproponowano w tej samej cenie więcej kanałów niż miałem. Dali mi ofertę tańszą o 20 zł w porównaniu do tego co otrymałem od Nki w liście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były N i C+ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 14:39
To co piszesz , niestety nie jest możliwe , ale chętnie poznam szczegóły. Bo na razie uważam że takie posty piszą sprzedawcy NC+ :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 16:18
Ja podpisałem umowę z NC+ ( dotychczas miałem N) na 18 miechów.Od wczoraj mam pełen pakiet z N-ki i Canal + oraz HBO , więcej o 20 zeta ( oferta bogatsza),czyli pozbywam się 2 filmów z wypożyczalni.Darowałem sobie wypowiadanie umów,oddawanie sprzętu,podpisywanie umów nowych i opłat z aktywację na nowy sprzęt- wychodzi na to samo, a nerwów jest trochę przy tym.Pozdrawiam.PS. Nie pracuje w serwisie NC+ :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 16:24
takie problemy maja tylko kombinatorzy którzy wczesniej byli w smiesznej "n" i bardzo dobrze!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2013r. o 17:24
~ napisał(a): Ja podpisałem umowę z NC+ ( dotychczas miałem N) na 18 miechów.Od wczoraj mam pełen pakiet z N-ki i Canal + oraz HBO , więcej o 20 zeta ( oferta bogatsza),czyli pozbywam się 2 filmów z wypożyczalni.Darowałem sobie wypowiadanie umów,oddawanie sprzętu,podpisywanie umów nowych i opłat z aktywację na nowy sprzęt- wychodzi na to samo, a nerwów jest trochę przy tym.Pozdrawiam.PS. Nie pracuje w serwisie NC+ :)

Pełen pakiet z n i c+ oraz hbo kosztuje 199 w "promocji 179 zł . Wiem, bo taki mi zaproponowali . czyli że płaciłeś 159 zł ??!! Ja za pełny pakiet N + HBO do tej pory płaciłem 89 zł . Do tego canal+ za 43 zł . razem wychodziło 132 zł . Teraz w pakiecie wszystko razem , wołają 179 + multirom ( do tej pory miałem dwa dekodery w dwóch pomieszczeniach) . Jak już piszesz że masz takie super oferty , to napisz jakie to pakiety i doczytaj co pisze drobnym druczkiem , bo może się okazać że "coś " przeoczyłeś. A kruczków jest w NC+ sporo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.