Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja N plus Cyfra +

~ niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 22:27
~axel napisał(a): Mi w punkcie w Rynku zaproponowano w tej samej cenie więcej kanałów niż miałem. Dali mi ofertę tańszą o 20 zł w porównaniu do tego co otrymałem od Nki w liście.


ja byłam dzisiaj w punkcie w Rynku i też koleś powiedział, ze mogę mieć w cenie obecnego abonamentu (59 zł) kilka kanałów więcej po przejściu do nc+, i w ogóle ze to promocja bo dla nowych klientów to samo bedzie kosztować 79 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2013r. o 8:06
prawie 3 lata byłem w n-ce, ze średnim abonamentem 48 zł, w lutym skończyła mi sie umowa nie robiłem żadnych wiedząc że platformy sie łączą, n-ka przedłuzyła mi umowę na czas nieokreslony na swoich warunkachz abonamentem 92 zł!!! teraz chcąc przejść do nc+ nie ma opcji abym dostał abonament nizej niż 92 zł- BRAWO, prawdziwa zachęta aby sie związać z firmą, dziekuje polsat nie jest taki zły ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
11 kwietnia 2013r. o 23:17
http://biznes.onet.pl/nc-przeprasza-i-zmienia-oferte,18562,5465586,1,prasa-detal

Może wreszcie zmądrzeli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~azan niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 8:07
full pakiet w konkurencji 79 zł!! łącznie z HBO!!! i multiroom bez opłat, umowa na 15 miesięcy z tego 3 bez opłat, za co mam płacić w nc+ ???? za polską futbolową miernotę??? dziekuje bundesliga jest w eurosport bez łachy, walcie sie nc+!!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 9:35
Faktem jest że francuski właściciel nc+ albo wciągnął ślimaka z muszlą albo zeżarł nieświeżą żabę... Widać że Polaków ma za idiotów. Ja już wypowiedziałem cyfrze umowę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zadowolony niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 13:16
Hahaha, w Polsacie nie ma żadnych kanałów Premium poza HBO, sprzęt żałosny, jakość HD jeszcze gorsza. Porównujesz oferty, których poorównać się poprostu nie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 19:48
" Rezygnujemy z procesu automatycznego przejścia do nc+. Każdy Klient ma czas do końca trwania obecnej umowy na podjęcie decyzji o wyborze docelowego pakietu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Oznacza to, że warunki Państwa umowy pozostają bez zmian, aż do końca jej trwania."

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/list-do-abonentow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2013r. o 22:09
haha dalej dymaja klientów bo cena i oferty sie nie zmieniły. Za to co masz teraz w przyszlosci (czytaj jak Ci sie skonczy stara umowa) zaplacisz duzo wiecej. Wystarczy sobie policzyć i porównać. Wiec to tylko odwlekanie w czasie rezygnacji. A lepiej sie teraz pożegnac i w konkurencji poszukać (jest kablówka, polsat, fun pack w Orange więc wybór jest)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza