Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiejskiemu Ośrodkowi Zdrowia w Zebrzydowej grozi całkowite zamknięcie?
~ niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 22:29
To chyba normalne że jak mieszka w Nowogrodzcu to wolałby tam pracowac. Ale tam są ciągle Laskowscy i nawet nie ma gdzie posadzić kolejnego lekarza. Wystarczy, że oni pójda na emeryturę to dyraktor zaraz Ciemięgów nam zabierze do "centrum gminy"
Wspomnicie moje słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 22:37
~ napisał(a): To chyba normalne że jak mieszka w Nowogrodzcu to wolałby tam pracowac. Ale tam są ciągle Laskowscy i nawet nie ma gdzie posadzić kolejnego lekarza. Wystarczy, że oni pójda na emeryturę to dyraktor zaraz Ciemięgów nam zabierze do "centrum gminy"
Wspomnicie moje słowa.


Jak po nich nastanie ktoś, kto zna się na medycynie, to niech już się wekują w N-cu :> Ciemięga parę lat temu mało sam siebie nie wykończył, taki z niego "lekarz" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spokojny niezalogowany
19 grudnia 2013r. o 23:56
Skoro Ośrodek W Zebrzydowej został wyremontowany, Sanepid to zaakceptował, lekarze i pielęgniarki pracują, to po co bijecie dalej tą pianę? Kampania wyborcza się zaczęła, nowe posadki wam się marzą? Burmistrza pognębic trzeba, radnych wymienić na swoich? Ośrodkowi nie grozi już ' całkowite zamknięcie" A może niecałkowite? Może pan Marczewski ponownie chce wystartować w wyścigu po fotel szefa gminy i dalej miesza w tym kotle? Radni powiatowi się nabzdyczyli, jak to uratowali ośrodek od zagłady? Cieszmy się, że ten ośrodek działa i inne też w gminie, bo to wcale takie oczywiste i łatwe nie jest. Już wam kiedyś pisałem - posprzątajcie lepiej swoje obejścia i zadbajcie o czystość swoich ciał i dusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
20 grudnia 2013r. o 0:27
Zamieszał jak zwykle Relich, który na stronie Urzędowej prowadzi kampanię wyborczą, nie wiem,. ale to jest chyba zakazane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 9:57
Te 89 tysięcy to jakiś żart chyba że na wszystkie remonty ZOZ w Gminie Nowogrodziec ale żeby lepiej brzmiało to napisali że w Zebrzydowej .Za 200tysięcy to można wybudować nowy Ośrodek mając własną działkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niespokojny niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 20:09
Spokojny lepiej umyj siebie i swoją duszę bo kim ty jesteś smrodzie żeby pisać takie dyrdymały i obrażać ludzi.Chyba to słowa Misia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 20:12
ja wiem, że władza zużywa dla tego też uważam ,że góra dwie kadencje powinien piastować ta sama osoba czy to na stanowisku szefa samorządu czy radnego. Już od dawna widać, że dłużej to wali woda sodowa do głowy albo jest w układach i ma wszystko w d... . A Ośrodek Zdrowia do którego sam chodzę już dawno powinien być nowy standardowy tani tzw. kontenerowy , który by spełniał normy cywilizacyjne .Kiedyś do tego namawiałem tylko to lekceważono.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 20:16
~spokojny napisał(a): Skoro Ośrodek W Zebrzydowej został wyremontowany, Sanepid to zaakceptował, lekarze i pielęgniarki pracują, to po co bijecie dalej tą pianę?.


Spokojny czy umiesz czytać ze zrozumieniem komunikat opublikowany na stronie Nowogrodźca? Po tym jak sanepid nie wniósł zastrzeżeń do stanu technicznego, dyrektor występuje o pieniądze na remont i nagle są przyznawane. Skoro jest ok to po co 80 tys na remont? Od tak Radni przeznaczyli na remont ośrodka, który spełnia wymagania sanitarne?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie