Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dni Bolesławca 2013
~Agnieszka niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 21:38
Polecam wszystkim koncert Dire Straits Symfonicznie 15 czerwca ! Miałam tę przyjemność bycia na tym koncercie w ub.roku w Legnicy. To było coś fantastycznego ! kapitalne aranże Krzysia Herdzina, do tego najlepszy gitarzysta jazzowy w Polsce Marek Napiórkowski i vocal Kuby Badacha. Mistrzostwo świata ! Przyjdźcie, a gwarantuje Wam, że nie pożałujecie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 21:54
Wszystkim wiecznie marudzącym zakupczyńcom,, ględzącym ciągle polaczkom polecam zabrać swoje niezadowolone dupska i wypad z miasta w te dni :>

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 22:38
~ napisał(a): Wszystkim wiecznie marudzącym zakupczyńcom,, ględzącym ciągle polaczkom polecam zabrać swoje niezadowolone dupska i wypad z miasta w te dni :>


Widzę, że mój post deczko zmoderowany :) I dobrze, bo trochę mnie poniosło, bo ileż można słuchać/czytać tylko wieczne narzekania. Niektórym to nigdy i niczym nie dogodzi :> Żal mi takich frustratów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 22:49
~virgo napisał(a): Pamiętam święto miasta , które wtedy nazywano "Wiosna Bolesławiecka" .To było coś! Zabawa taneczna w Parku Waryńskiego na parkiecie wykonanym w tym celu , przy muzyce kapeli wojskowej ...grochóweczka wojskowa ..mniammm....imprezy towarzyszące dla dzieci i młodzieży...namioty harcerskie i wojskowe...pierwsze miłości ..wokół radośc , zielen i wiosna...To se nie vrati ;(

Ech, a Majówki J.Szmajdzińskiego pamiętasz? Też w parku 1 Maja. Imprezy były do wieczora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2013r. o 22:54
~ napisał(a): ... ileż można słuchać/czytać tylko wieczne narzekania. Niektórym to nigdy i niczym nie dogodzi :> Żal mi takich frustratów...

Ciebie też trochę żal, bo nie potrafisz odmieniać przez przypadki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 7:39
~ napisał(a):
~ napisał(a): ... ileż można słuchać/czytać tylko wieczne narzekania. Niektórym to nigdy i niczym nie dogodzi :> Żal mi takich frustratów...

Ciebie też trochę żal, bo nie potrafisz odmieniać przez przypadki.


Wiecznych narzekań. Pasuje ci (celowo z małej litery) polonisto od siedmiu boleści? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ehe niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 7:51
eeee a zespół Wielanka Stasia nie bedzie ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 8:07
A gdzie Ferajna i Blues Night ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie