Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu będzie można uzyskać prawo jazdy?!
10582
#Kolec nieaktywny
9 kwietnia 2013r. o 15:11
Na Asnyka czy koło Polfy zrobiono "na siłę " dwa pasy ale dojazdu do skrzyżowań. O ilę się orientuję w Bolesławcu nie ma ulic z dwoma pasami jazdy w jednym kierunku ani ronda z dwoma pasami ani też skrzyżowań z 2-3 pasami ruchu.


Dopisane 09.04.2013r. o godz. 15:11:

chciałem napisać ...ani skrzyżowań z 3-4 pasami ruchu.


Dopisane 09.04.2013r. o godz. 15:11:

chciałem napisać ...ani skrzyżowań z 3-4 pasami ruchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 kwietnia 2013r. o 15:11
Kolec napisał(a): Na Asnyka czy koło Polfy zrobiono "na siłę " dwa pasy ale dojazdu do skrzyżowań. O ilę się orientuję w Bolesławcu nie ma ulic z dwoma pasami jazdy w jednym kierunku ani ronda z dwoma pasami ani też skrzyżowań z 2-3 pasami ruchu.


na 1000-lecia zrobią z dwóch ,trzy pasy ,tak na odcinku 200m ,aby mozna było pas zmienić i gra gitara :]
Nie wiesz ,że Bolesławiec to miasto cudów :D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
9 kwietnia 2013r. o 16:18
No to jak uchwalił to czemu tego nie sprawdzicie jakie miasta?
Co mnie po gdybaniu czy w Bolesławcu będzie czy nie

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zordon niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 17:06
A niech sobie zdąja w Bolesławcu, czemu nie. Ale niech chociarz jakieś godziny jazdy w ośrodkach będą nadal przeznaczone na Legnicę czy Jelenią Górę i gicior
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 18:44
~Zordon napisał(a): A niech sobie zdąja w Bolesławcu, czemu nie. Ale niech chociarz jakieś godziny jazdy w ośrodkach będą nadal przeznaczone na Legnicę czy Jelenią Górę i gicior


"CHOCIAŻ"!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 19:51
~Zordon napisał(a): A niech sobie zdąja w Bolesławcu, czemu nie. Ale niech chociarz jakieś godziny jazdy w ośrodkach będą nadal przeznaczone na Legnicę czy Jelenią Górę i gicior

chyba żartujesz ! Po co mam tam jeździć czas marnować skoro egzamin bedzie w Bolcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2013r. o 20:14
udostepnienie 2-3 samochodow egzaminacyjnych ? hehe to ludzie beda czekac na egzamin chyba z 2 lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
9 kwietnia 2013r. o 20:18
Zwirz napisał(a): No to jak uchwalił to czemu tego nie sprawdzicie jakie miasta?
Co mnie po gdybaniu czy w Bolesławcu będzie czy nie


Ustawa nie określa, w jakich miastach dodatkowo będą przeprowadzane egzaminy na prawo jazdy.O tym zadecydują marszałkowie województw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.