Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy sesje Rady Powiatu powinny być transmitowane online?
~Tola niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 14:45
Jeśli znajdzie się ktoś kto chce tego słuchać, to czemu nie? W niczym to by nie szkodziło. A jeśli ktoś by chciał posłuchać to ma takie prawo. Czy pan starosta się czegoś boi? Przecież jakby ktoś przynudzał to przewodniczący może mu przerwać. Są ludzie których może to interesować. Mnie raczej nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 14:48
To powinien być wręcz obowiązek, to samo dotyczy Rady Miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 14:49
~Tola napisał(a): Jeśli znajdzie się ktoś kto chce tego słuchać, to czemu nie? W niczym to by nie szkodziło. A jeśli ktoś by chciał posłuchać to ma takie prawo. Czy pan starosta się czegoś boi? Przecież jakby ktoś przynudzał to przewodniczący może mu przerwać. Są ludzie których może to interesować. Mnie raczej nie.


Nie tyle idzie o przynudzanie, co o nagłe retoryczne popisy:) Ale to mogłoby być ciekawe:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sluchacz niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 14:56
Dobry pomysł. Z tego co wiem nie ma tam pieniaczy i dlugodystansowych mowcow jak Roman. Sądze ze byloby bardziej merytprycznie jak na sesji mista z klakierami prezia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 15:30
...ja tez jestem,za tym aby rada miasta placila comiesieczne rachunki za mój internet......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 16:05
capitanosss napisał(a): ...ja tez jestem,za tym aby rada miasta placila comiesieczne rachunki za mój internet......


Gdybyś był wykluczony cyfrowo to mógłbyś na to liczyć:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawski niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 16:56
W wielu miastach tak jest, jest to cenna forma biernego uczestnictwa wyborców w obradach rady miasta. Jestem za.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 17:17
Jestem zdecydowanie przeciwny, zamiast obradować będą tylko promować. Nie mają sensu takie transmisje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza