Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaśmiecona gmina
~wir niezalogowany
27 maja 2013r. o 19:12
Byłoby lepiej, abyś pilnował norm środowiskowych u siebie w firmie!!!!! Na tym mieszkańcy o których się troszczysz więcej zyskają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2013r. o 20:06
~wir napisał(a): Byłoby lepiej, abyś pilnował norm środowiskowych u siebie w firmie!!!!! Na tym mieszkańcy o których się troszczysz więcej zyskają.


Panie Wir występuje we własnym imieniu i pod własnym nazwiskiem i mam poparcie wielu mieszkańców z którymi rozmawiałem natomiast ma to znaczenie wtórne bo nie mam ochoty uszczęśliwiać innych a jedynie dbać o swój interes. Fotki ukazują dysfunkcyjny system który został uchwalony przez Radę.

Przede wszystkim należy wdrożyć przyjazne rozwiązania, a
później wymagać, a nie na odwrót.

1 Dlaczego w Bolesławcu za niższą cenę można odbierać odpady bez limitu, a w Nowogrodźcu limit 40 l/osobę?

2 Dlaczego w Bolesławcu można odbierać u źródła odpady, a w Nowogrodźcu wywozić do zbiorczych pojemników?

3 Dlaczego w Bolesławcu worki do selektywnej zbiórki są w cenie za odpady, a w Nowogrodźcu Rada zakładała w kalkulacjach dodatkowo 10 zł obciążenie dla mieszkańców.

4 Dlaczego w Bolesławcu obowiązkiem firmy jest odbiór odpadów u źródła, a w Nowogrodźcu w przypadku terenów z utrudnionym dojazdem mam na plecach nosić odpady do trasy przejazdu śmieciarki?

Chce mieć możliwość do ustawowego selektywnego zbierania odpadów, za które zamierzam płacić mniej niż w przypadku odpadów zmieszanych, to jest moje prawo jak i obowiązek jako mieszkańca Gminy Nowogrodziec.

W pełni popieram Pana Burmistrza Relicha, łatwo jest ganić innych pod przykrywką anonimowości, zachęcam do konstruktywnej dyskusji pod własnym nazwiskiem.





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
28 maja 2013r. o 7:58
Popieram!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6532
#Seba1607 nieaktywny
28 maja 2013r. o 12:20
Te pojemniki ktoś spalił brawo tak tylko w N-c ;) kiedyś z Bolesławca też były na segregacje pojemniki też mało się zachowały większość została spalona .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
27 maja 2015r. o 16:01
czepiacie się burmistrza a te wysypiska są od wielu lat ,np w Czernej o czym każdy wie i wiedział bo mieszkańcy sami wywozili ,zwłaszcza można spotkać odpady z rozbieranych aut które do tej pory są sprowadzane przez niektórych a odpady lądują w lesie nie wspomnę o nieczystościach które są spuszczane do rzeki od lat ,kilku używa do tego poniemieckich kanalizacji deszczowych jeden co jakiś czas wieczorem podłączą pompę i jazda na całej długości wsi czuć ale po zgłoszeniach i tak nikt tego nie sprawdza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 16:09
Za to sprawdzają rachunki i umowy niewygodnej radnej tam gdzie zrobili kanalizację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2015r. o 16:24
Czy Relich Czernej nie sprawdza bo ma tam układy ze śmiesznym sołtysem. ?? ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rumcajs niezalogowany
27 maja 2015r. o 18:34
~ napisał(a): Czy Relich Czernej nie sprawdza bo ma tam układy ze śmiesznym sołtysem. ?? ?? ?? ?? ??


jeszcze dawno przed Relichem gmina nauczyła się przymykać oko na cały ten burdel ale chyba najwyższy czas zmienić nawyki mieszkańców skoro maja już dostęp do koszów i oczyszczalni , czy tez jest możliwość odbioru nieczystości przez beczkowóz z oczyszczalni ale po co płacić, tak samo rozmawiałem z jednym co sprowadza auta na części i jakoś umiał załatwić sobie odbiór odpadów samochodowych -nawet nie wiem czy za nie nie dostaje pieniędzy ale niestety co niektórzy idą na łatwiznę , może pomogłoby co niektórym anonimowe upublicznienie zdjęcia na którym wyrzucają śmieci itp, w tych czasach dobry aparat robi cuda:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza