Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pamiętają o ojczyźnie
~obserwator niezalogowany
8 maja 2013r. o 21:54
Na 9 zamieszczonych zdjęć, osiem przedstawia lokalnych dygnitarzy a jedno - mały fragment owego pomnika II Armii WP, której to pamięć tam czczono. Ciekawa Proporcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do obserwatora niezalogowany
8 maja 2013r. o 21:58
Oglądnij filmiki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nikita niezalogowany
8 maja 2013r. o 21:58
~obserwator napisał(a): Na 9 zamieszczonych zdjęć, osiem przedstawia lokalnych dygnitarzy a jedno - mały fragment owego pomnika II Armii WP, której to pamięć tam czczono. Ciekawa Proporcja.

Niektórzy lokalni działacze płacą za publikacje na bolcu, zwykli ludzie nie placą wiec nie trzeba ich fotografować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nikita niezalogowany
8 maja 2013r. o 22:01
A pomniki to już w ogole nie zaplaca za nic :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Nikity niezalogowany
8 maja 2013r. o 22:04
A gdzie jest jeszcze informacja o tej uroczystości? na Twoim portalu jest?

Oglądnij filmiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nikita niezalogowany
8 maja 2013r. o 22:07
Ja nie mam portalu a filmiki sie nie odtwarzaja. Widzę zdjecia na ktorych są ci co płacą fakturki bolca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do nIKITY niezalogowany
8 maja 2013r. o 22:12
~Nikita napisał(a): Ja nie mam portalu a filmiki sie nie odtwarzaja. Widzę zdjecia na ktorych są ci co płacą fakturki bolca :)


Dużo tracisz, zainstaluj sobie program to zobaczysz i się coś dowiesz dużo więcej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
9 maja 2013r. o 0:11
~obserwator napisał(a): Na 9 zamieszczonych zdjęć, osiem przedstawia lokalnych dygnitarzy a jedno - mały fragment owego pomnika II Armii WP, której to pamięć tam czczono. Ciekawa Proporcja.


zaiste słuszna idea... ja też wolałbym 9 (albo i 19) zdjęć pomnika i jego ukwieconych ozdób, przedstawionych z detalami fotograficzno mistrzowskimi profesjonalnego fotografa...
ZDJĘCIE NR 1: OTO POMNIK I PELARGONIA Z GATUNKU PIĘKNIS-OZDOBNIS. NASZ GŁÓWNY BOHATER DNIA CZYLI POMNIK II ARMII W.P. ZOSTAŁ NIM UKWIECONY OD STRONY POŁUDNIOWO WSCHODNIEJ, (AZYMUT 138*) PRZEZ JAKIEGOŚ JEDNEGO Z UCZESTNIKÓW TEJ IMPREZY...
ZDJĘCIE NR 2: A TU MAMY UJĘCIE POMNIKA Z BUKIETEM PRZEPIĘKNYCH GODZIKÓW BIAŁO-CZERWONYCH. PEWNIE Z RACJI NOSTALGII ZA DAWNYM SYSTEMEM ... :)

Co mnie tam obchodzi, że przybyli pan X i Y, czyli staruszkowie, którzy w swej smutnej młodości musieli strzelać i zabijać nazi/niemców (
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.