Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Opowieści profesora Andrzeja Zybertowicza
~ niezalogowany
21 maja 2013r. o 15:01
Psy szczekają, a karawana idzie dalej. Takie spotkania Wam drodzy miłośnicy czwartej RP nie pomogą. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
21 maja 2013r. o 15:03
chyba karawan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 7:54
~ napisał(a): Panie Przemysławie, niestety [hih]znamy się prywatnie i prywatnie zazwyczaj Pan mnie popiera. Dzięki PO czuję się fajnie w tym kraju i przebywając poza nim. Odkąd stuknęła mi 18-stka pracuję na swoim, za swoje i państwowe posadki są nie dla mnie. Jako prywaciarz zarabiam ciężką pracą po 15 godzin dziennie więcej. I nie narzekam. Mnie ta Polska za rządów PO nie rozczarowała tak, jak Pana. Ja jako wolny człowiek , młodszy od Pana sporo mam jeszcze wiele lat do emerytury. Zamierzam na nią tu zapracować.

(...), płać na zus po 1000zł i ciesz sie emeryturą w kwocie 550 zł-(...)


Zmoderowano 22.05.2013 godz.20:32 - powód: korekta cytowania oraz ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 16:39
~ napisał(a): płać na zus po 1000zł i ciesz sie emeryturą w kwocie 550 zł- (...)


Za moich czasów było 8 klas podstawówki, dobre I Lo i studia.
Na emeryturę płacę sobie III filar, bo jak Wam kiedyś do głowy przyjdzie wybrać na premiera któregoś z kumpli Zybertowicza sprzedam cały interes , wywalę pracowników i zgaszę za sobą światło. A Wy się martwcie wtedy sami jak mi przesłać moje 550 na zagraniczne konto do któregoś z azjatyckich krajów.

Zmoderowano 22.05.2013 godz.20:33 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudy niezalogowany
22 maja 2013r. o 17:21
Bylem na spotkaniu. Uważam, że bylo bardzo ciekawe. Profesor Zybertowicz ma duży dystans do siebie samego i do swoich sluchaczy. Nie przyjechal po to by komuś bylo milo, tylko, żeby do kogoś coś dotarlo. Poza tym użyl doskonalych cytatów z mainstreamowej prasy. Najlepszy byl ten Leny Kolarskiej Bobińskiej. Co do sali, to rzeczywiście dominowali ludzie w wieku popoborowym. Moja 1,5 letnia córka zdecydowanie byla poniżej średniej (ja i moja żona też).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 7:49
~ napisał(a):
Za moich czasów było 8 klas podstawówki, dobre I Lo i studia.
Na emeryturę płacę sobie III filar, bo jak Wam kiedyś do głowy przyjdzie wybrać na premiera któregoś z kumpli Zybertowicza sprzedam cały interes , wywalę pracowników i zgaszę za sobą światło. A Wy się martwcie wtedy sami jak mi przesłać moje 550 na zagraniczne konto do któregoś z azjatyckich krajów.


Piękna ilustracja zrzucania innym ślepoty przez ślepego...
Nikt (Zybertowicz też nie!) nie twierdzi, że w Polsce wszystkim jest gorzej. Bo przecież Tuskowi, jego córce, jego synowi od AmberGold, licznym dworakom, funkcjonariuszom PO (,..) jest coraz lepiej. Niestety uniemożliwiają by było lepiej innym!

"Kumple Zybertowicza" już rządzili w latach 2005-2007 w niezwykle fatalnej koalicji (ale innej nie dało się stworzyć - nie było z czego!. Za "kumpli Zybertowicza" obniżano podatki i daniny, podwyższano świadczenia, spadała dynamika zadłużenia, było niższe bezrobocie, zmniejszyła się ilość urzędników, był wyższy wzrost gospodarczy, aferzystów zamykano do więzienia. I wszystkie ceny były o całe niebo niższe!!. Teraz jest w każdej dziedzinie gorzej, wszystkich aferzystów wypuszczono, wszystkie wskaźniki ekonomiczne i finansowe zadołowały, zadłużenie i deficyt budżetowy rekordowe, wszyscy młodzi Polacy wyjechali za granicę, podwyższono podatki, nawet zasiłek pogrzebowy zmniejszono o ponad 2 tysiące!, a o cenach lepiej nie wspominać!

Trzeba być totalnie zaślepionym i otumanionym, by o tym nie wiedzieć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 9:07
Teraz spłacamy koszty tego lekkomyślnego podwyższania świadczeń. Czy to aby nie za czasów kumpli pana Z. "gwałcono" w w polskich więzieniach przedsiębiorców pokazanych w filmie "układ zamknięty"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kompromitacja 2005-07 niezalogowany
23 maja 2013r. o 9:16
27.09.2005 r. prezes partii Jarosław Kaczyński wyznaczył na premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który 19.10.2005 r. został desygnowany na tę funkcję przez ówczesnego prezydenta A. Kwaśniewskiego.

Od 27.04.2006 krajem rządzi PiS , Samoobrona i Liga Polskich Rodzin[05.05.2006]

10.07.2006 r. Kazimierz Marcinkiewicz podał się do dymisji

21.09.2006 r. Jarosław Kaczyński po spotkaniu z komitetem politycznym zwrócił się do prezydenta o odwołanie Andrzeja Leppera ze stanowiska wicepremiera i Ministra Rolnictwa.

11.08.2007 r. Rada Polityczna Prawa i Sprawiedliwości wyraziła zgodę na podjęcie działań zmierzających do przedterminowych wyborów.

13.08.2007 r. Prezydent Lech Kaczyński na wniosek Prezesa Rady Ministrów Jarosława Kaczyńskiego odwołał z rządu ministów rekomendowanych przed Ligę Polskich Rodzin oraz Samoobronę.

5.11.2007 r. po wyborach parlamentarnych Jarosław Kaczyński podał rząd do dymisji.

źródło : http://www.pis.org.pl/unit.php?o=rzad
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.