Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Turystyka powiatowa
~FX niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 8:16
Mój znajomy który przejeżdżał przez Bolesławiec powiedział mi że widział tylko wysypiska śmieci. Byłem bardzo bardzo zdziwiony. ale przejeżdżając od strony Kruszyna w kierunku Zgorzelca i rozglądając na prawo i lewo mogę potwierdzić, że to miasto rzeczywiście wygląda jak jedno wielkie wysypisko śmieci. Zaraz za rondem po prawej wielkie wysypisko, teren przy ciepłowni następne no i śmietnik w okolicach mostu kolejowego nad Bobrem. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem że chyba ma rację tylko ja się do tego śmietnika przyzwyczaiłem, dlatego go nie widziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szczery niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 8:22
Intencje słuszne, ale i tak nic z tego nie wyjdzie. Różnice polityczne zarastają pi#dą oczy decydentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alchemik niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 10:07
dużo pomysłów, a klęska pod samym nosem... popatrzcie na rynek, bank na banku albo ziejace pustką lokale z napisem "do wynajęcia"! Czym tu zainteresować turystów? Latem powinno to być serce miasta (niekoniecznie BCC...porażka) z restauracjami, pubami, które mogą wyjść na zewnatrz ze swoimi ogródkami, sklepikami z ceramiką, jakimis pamiątkami itd. Panie Prezydencie i Wszechwładni tego miasta - ono "umiera"....
Wracając do artykułu, życzę powodzenia w realizacji pomysłów:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 11:57
Proszę o informację,co pozostało z tej debaty namacalnego,oprócz samego spotkania w gronie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 12:02
~ napisał(a): Proszę o informację,co pozostało z tej debaty namacalnego,oprócz samego spotkania w gronie?


Ja również poproszę o informację co postanowiono i co wdrożone jest lub będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 16:22
Czy Państwo widzą na sali osoby uprawiające turystykę - ja nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~turysta niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 17:12
Aby turyści odwiedzali miasto należy poznać przede wszystkim ich potrzeby a póżniej mówić o infrastrukturze i starać się to połączyć.
Nie może być tak,że bardzo ważne zabytki jak np. bazylika czy sala ślubów w ratuszu są zamknięte- nieudostępnione dla zwiedzających.
Grupy wycieczkowe omijają miasto bo nie ma gdzie zaparkować autokaru. Informacja turystyczna zlokalizowana w miejscu trudnym dla obcokrajowców do znalezienia /uważam że rynek lub bliska jego okolica byłaby ok/.
Droga dojazdowa do miasta od strony zachodniej nieoświetlona, brak ścieżek dla rowerów przy drogach wylotowych z miasta. brak hotelu z prawdziwego zdarzenia itp.
Z turystycznym pozdrowieniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 19:50
~Jasiek napisał(a): Czy Państwo widzą na sali osoby uprawiające turystykę - ja nie...



Otóż istota sprawy...Zajmują się nie ci , którzy na ten temat mają cos konkretnego do powiedzenia. Nie chcę , bez Ich zgody , podawac nazwiska osób , którzy w B-cu zajmują się od wielu lat turystyką.Są fachowcami w tej dziedzinie i mogliby wiele na ten temat powiedzieć i...podpowiedzieć.Ale ich tam nie ma :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.