Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Nasz Przyjaciel Artur Kędzia
3655
#Kava nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 22:14
Zapamiętajmy jak najwięcej z Jego słów..

"...nawet jeśli nie można mieć tego czego by się chciało i to życie które wcześniej było wesołe i szczęśliwe ale nagle stało się smutne, okrutne i nie do zniesienia, to jednak jest życie i trzeba je brać takim jakim ono jest. Trzeba szukać nowych możliwości (motywacji) i mieć zawsze nadzieję bo ona jak wiemy umiera ostatnia..."


"...każdy człowiek jest jednakowo ważny.."


"Ja wyznaję jedną zasadę o której mówiłem już w Reportażu
,,Szanuj ludzi tak jakbyś chciał żeby ludzie Ciebie szanowali,,
Każdego człowieka traktuję równo niezależnie od jego pozycji i statusu materialnego. A drażni mnie u ludzi gdy ktoś kogoś ośmiesza, poniża np. w towarzystwie tym samym podkreślając swoją wyższość. Takich trzeba tępić i pokazywać im gdzie jest ich miejsce jednak trzeba to zrobić kulturalnie nie zniżając się do ich poziomu. Nie lubię też chamstwa i kłamania w żywe oczy itd.."


"Cieszę się że zostałem odebrany jako pozytywny przykład walki z przeciwnościami losu ale sam też otrzymałem poprzez szereg pozytywnych opinii o mnie przekaz pozytywnej energii od wielu osób do dalszej walki. To dla mnie wiele znaczy.."


"..Myślę że zgodzicie się ze mną że jesteśmy tu po to by sobie i innym pomagać i to bezinteresownie.."


"..bycie twardym psychicznie pozwala zwalczyć wiele problemów życia codziennego ale to jest też chyba kwestia podejścia i akceptacji wł. życia."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 22:20
"Wspomnienia, to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia... !"

W pamięci na zawsze pozostaniesz...

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6964
#roky nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 22:38
Przegadaliśmy wiele,niestety nie zdążyliśmy się spotkać osobiście ;((a takie były plany)
Na pewno zostaniesz w mojej pamięci

Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karmel niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 22:39


[*] Spoczywaj w spokoju...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 23:10
Trudno w to uwierzyć!!! Artur?
Tak niezwykły czlowiek ,z którym miałam przyjemnośc wymieniać rozmowy.Zawsze pogodny, nigdy na nic nie narzekający..Trudno mi powstrzymac łzy...brak słów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
7 czerwca 2013r. o 23:41
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emy niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 1:12
Optymizm Twój zarazil wiele osób ,i mam nadzieje ,ze tam wysoko ponad nami nadal bedziesz czynil swojá powinnosc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 1:55
[*] wstawiacie to.... ciekawe ilu was będzie na pogrzebie... ?

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza