Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Nasz Przyjaciel Artur Kędzia
~ niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 4:11
a Ty co ,będziesz listę obecności sprawdzał ? kros Cie do tego upoważnił ? czy jak?
stawiam [*] "świeczkę" zmarłemu Arturowi ,bo go szanowałem
a czy będę na pogrzebie to na pewno nie będzie zależało od Twojego wpisu na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 6:41
znałem Artura tylko z opowiadań więc niewiele mogę napisać ...
nie było okazji go poznać a czy pożegnam...nie wiem

(bez zbędnych frazesów)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 8:02
....ARTURKU... :* ......NIECH ANIOKI TAM W NIEBIE DROGĘ ZAWSZE CI TORUJA....wiem,że w niebie będziesz radosny i usmiechnięty jak zawsze....będziemy pamiętać... :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3309
#Navi nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 8:28
Aż ciężko uwierzyć... Szkoda, że nie będzie mnie na pogrzebie:(akurat idę do szpitala/ ale myślą będę z Tobą Arturze:(
Kiedyś się spotkamy tam wszyscy....:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 11:15
szkoda że nie mogę być na pogrzebie ,żegnaj ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 11:25
nie mogę być na pogrzebie ,ale najszybciej jak będę mogła odwiedzę cię na cmentarzu ,żegnaj kuzynie ;( ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
8 czerwca 2013r. o 15:51
Kilka słów i trochę jego historii ku pamięci Artura: http://bobrzanie.pl/2013/06/08/letowski/artur-nie-zyje-cos-sie-skonczylo

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 22:30
Bernard-,,,STOP;;--za dużo jak zawsze sobie pismaki pozwalacie
''''Ten program o Arturze, który odmienił jego życie, miał tytuł: „Coś się kończy, coś się zaczyna”. Artur nie żyje, coś się skończyło, nic się nie zaczyna.'''' to zacytowałem z Twojego artykułu,a teraz posłuchaj -sam napisałeś ,że nie zaprzyjażniłeś się z Arturem wiec nie znałeś go ,nie znałeś jego mocy ,,wiec ,że ARTUR-ŻYJE ;; ŻYJE JEGO HISTORIA ,JEGO przesłanie jakie zdołał przekazać ludziom którzy go znali ,ON jest wśród nas i właśnie zaczyna się następna część . Wiec ,że zanim coś napisze poznaj nie kończącą się historię którą my forumowicze -przyjaciele ARTURA WALECZNEGO kontynuujemy,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego