Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Nasz Przyjaciel Artur Kędzia
~mea niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 9:17
A ja chciałam wszystkim przyjaciołom, znajomym Artura z Bolec info podziękować. Pokazaliście prawdziwą klasę. Nigdy nie miałam okazji poznać Artura, ale ciepło, żart, oddanie, optymizm, radość jakie biły z waszych postów kierowanych do Arcziego, urzekły mnie totalnie. Pokolorowaliście Jego życie. Stać Was było na to, żeby mu towarzyszyć w każdej chwili. CHAPEAU BAS! To jest prawdziwy wymiar człowieczeństwa. Prezes patrzy na Was z góry i na pewno jest WASZYM NAJWIĘKSZYM orędownikiem.
Dziękuję Wam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 10:20
~mea napisał(a): ... Dziękuję Wam.


Zawsze do usług Mea :) Idę szykować się do uroczystości ... choć smutna , to będzie z przytupem , tak jak sobie życzył... Wielki Człowiek.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 17:34
to miejsce już nigdy nie będzie takie jak kiedyś :([img=1370878412_m18klsl.jpg]



Dopisane 10.06.2013r. o godz. 17:34:

już po wszystkim... :| [img=1370883246_4rkhsxk.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 23:39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
11 czerwca 2013r. o 8:46
Bernard napisał(a): ... nie chciałem nikogo urazić a jedynie przypomnieć ...


Nie zmienia to faktu, że zachowałeś się jak typowa "hiena dziennikarska".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
11 czerwca 2013r. o 9:26
Hegemon napisał(a):
Bernard napisał(a): ... nie chciałem nikogo urazić a jedynie przypomnieć ...


Nie zmienia to faktu, że zachowałeś się jak typowa "hiena dziennikarska".


Myślę, że Artur oceniłby to inaczej, no ale ty wiesz lepiej : )

Pozdrawiam i powtarzam, że ten wątek to nie miejsce na takie przepychanki.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 czerwca 2013r. o 9:32
Hegemon napisał(a):
Bernard napisał(a): ... nie chciałem nikogo urazić a jedynie przypomnieć ...


Nie zmienia to faktu, że zachowałeś się jak typowa "hiena dziennikarska".


Teraz Ty Hegemonie przesadziłeś i to mocno !!!!
My oceniamy Artura inaczej ,bo go znamy i kochamy ,Bernard ocenia Artura inaczej bo dla niego był tylko osobą ,która miała swój temat na jednym z portali i osobą ,która przyciągała do siebie pewne grono ludzi.

Bernard tak to odbierał i tak to ujął,jakoś nic złego na temat Artura czy nautów nie napisał ,tylko,że pewien temat sie skończył ,bo Artur zmarł-ot zwykłe stwierdzenie!
Więc okreslenie ,że to "hiena dziennikarska" jest mocno nie na miejscu !!

Podobny przykład,ileś tam miesięcy temu zmarł DJ z naszej dyskoteki ,dla wielu to było odejście kogoś wielkiego,przyjaciela...dla mnie to po prostu śmierć młodego człowieka ,i raczej nie zyczył bym sobie,aby ktos mnie wyzywał na portalu tylko dlatego ,że ten DJ nie był dla mnie kims wielkim,czy ważnym ,a tylko osobą która po prostu zmarła !!




Dopisane 11.06.2013r. o godz. 09:32:

napisałem ,ze pewien temat sie skończył ,bo Arczi zmarł.
Poprawka: dla nas temat będzie dalej ,dla osoby postronnej,która widzi,że główny twórca i "szef"tematu nie żyje raczej oczywistym jest,że coś się skończyło ...

Chyba,że dla Ciebie Hegemonie nic się nie zmieniło,nie zauważyłeś,że faktycznie coś się skończyło ,bo kogoś już nie ma wśród nas :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
11 czerwca 2013r. o 10:49
hemi napisał(a): ... ot zwykłe stwierdzenie! ...


Bądź tak uprzejmy hemi i podaj mi ilość "stwierdzeń" Bernarda na bobrach odnośnie Artura w przeciągu ostatnich czterech lat.

PS.
Zwrot "hiena dziennikarska" nie jest wyzwiskiem tylko sztampowym określeniem pismaka żerującego na sensacji.
Jeżeli wujek i ciocia podpowiadają coś innego, to wywal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.