Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie zapłacili za błąd Piotra Romana. Czy prezydent przeprosi?!
~pieniacz janusz niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 7:48
~korupcja napisał(a): a mam pytanie, kto pani prace załatwiaj za czasów burniaka??? może tez sprawę do sądu podajmy o zbadanie , miała pani wykształcenie kierunkowe do tego rodzaju wykonywanej pracy ??? jak pani zdobyła to stanowisko , pytam się !!!! a uczenie w latach 90-tych przedmiotu wos , tez miała pani kwalifikacje do tego ??? i nie mowie tu o szkoleniach na koszt państwa robionych po zatrudniuniu już w budzetowce, bo to co robione byo to było na koszt państwa .... zal mi was ludzie co sami kręciliście walki po znajomości i w ten sposób zdobywaliscie miejsca pracy kosztem kogos kto na to się konkretnie uczył a potem jak ktoś chciał swoja ekipe wcisnąć(po zmianie władzy) tez w ten sam sposób to już do sądu i wielce pokrzywdzeni, ... to jest wlasnie polska, kolesiostwo i chamstwo


czy uważasz że teraz jest inaczej?? zobacz kogo człowiek dwóch imion teraz powpychał : jakie wykształcenie ma dyr. DPS?? odpowiadam żadnego jakie było wymagane- najpierw się "pełni obowiązki" dyrektora nabywając "doświadczenia" w pół roku potem zostaje sie "derektorem", kim jest obecny dyr. MOPS?? lokalne gazety opisywały jego poczynania w Leśnej, też za swoje błędy nie płacił z własnej kieszeni, czy jeden z rządzących ORKĄ też ma czyste sumienie??? NIE!! za cos kiedys stracił prace w placówce leczniczej, za coś miał poważne zarzuty.... ale to wszystko sie zamiata pod dywan, człowiek który tez kiedys uczył WOS-u i opowiadał jak powinno wygladać państwo prawa sam ma te prawa głęboko w d.....
p.s.
wszelkie podobieństwa do osób i zdarzeń są czysto przypadkowe :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 7:55
Widziałem Mariana w TV AZART, gdzie ..bełkotał o 100 milionowym parkingu nadziemno-podziemnym,centrach przesiadkowych połączonych z bolesławieckim metrem,tunelami i innymi chorymi na Chrobrego.Kolejne nieprzemyślane inwestycje.Długiiiii,długiiii....proszę zmienić lekarza.Ciekawe co na to nasi zaj....ści Radni?
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 14:46
~kaj napisał(a):
~Z MOPSU napisał(a):
"Spór zbiorowy" to skrzętnie utkana intryga i podkład pod późniejsze strzały władzy. To co zrobiono Dłużykowej w pale się nie mieści. Ale kto już teraz o tym pamięta


Tak ja pamiętam .Szczerze mi zal kobiety którą znałem jako szefa z jajem.Polak niestety nie lubi dyscypliny chce pracować łatwo ,lekko ,przyjemnie za duże pieniądze a najlepiej nie pracować ,no i się zaczęło na szczęście wygrała .Gratuluje .Kazdą złotówkę powinien z własnej kieszeni zapłacić komitet protestacyjny i Roman.Dlaczego ja skoro nie przyczyniłem się do tego procesu?


A dlaczego Polak ma chcieć pracować ciężko, w nieprzyjemnej atmosferze i za małe pieniądze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 17:43
"Sesja była dla urzędniczki prawdziwie traumatycznym przeżyciem, które mocno odbiło się na jej zdrowiu. Decyzją lekarza trafiła na zwolnienie lekarskie. Do pracy w ośrodku wróciła w listopadzie, tylko po to by otrzymać wypowiedzenie umowy."(cytat)

Sesja odbyła się 25 maja! :)
Traumatyczne przeżycie spowodowało ponad 5-cio miesięczne zwolnienie!! :)
W ostatniej chwili wróciła do pracy ponieważ jeszcze parenaście dni chorowania, byłoby 182 dni i mogła zostać zwolniona bez wypowiedzenia. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 7:18
bywa tak że traumatyczne zdarzenie powoduje uraz do końca życia i nie wiem o co sie bulwersujesz z tym 5-cio miesięcznym zwolnieniem, po którym idzie sie na tzw zasiłek rehabilitacyjny a nie na wypowiedzenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
13 czerwca 2013r. o 9:46
Czyżby w ferworze walki umknęła Państwu informacja o śmieciowych wynagrodzeniach dla opiekunek zatrudnionych do obsługi podopiecznych PAŃSTWOWEGO MOPSu ?
Państwo w ZGODZIE Z PRAWEM wysyła do pracy opiekunki oferując im głodowe wynagrodzenie.Wynagrodzenie nie zgodne z prawem.
Najniższa krajowa to 1600 zł za 160 godzin pracy.
Opiekunki 1600 zł mogą zarobić gdy wypracują 320 godzin.ponad 10 godzin dziennie bez prawa do urlopu , wolnych sobót , niedziel i emerytury.W skrócie bez prawa człowieka.
Wszystkie opiekunki gdy zakończą pracę zawodową w 100 % będą wymagały całkowitej opieki państwa.



Dopisane 13.06.2013r. o godz. 09:46:

DODATEK NADZWYCZAJNY
(...)

Zmoderowano 13.06.2013 godz.13:35 - powód: zbędna grafika (moderator)

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
13 czerwca 2013r. o 10:35
~ napisał(a): bywa tak ...


"Tatusiu" 83.3.14.*** !

Bądź poważny ! : )

PS.
Przemysław,
piszesz o wynagrodzeniu brutto czy netto opiekunek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
13 czerwca 2013r. o 12:13
(...) 4,90 do ręki za godzinę pracy.Przemieszczanie się pomiędzy podopiecznymi, zakupy dla nich , pobieranie darów bezpłatnie.

Zmoderowano 13.06.2013 godz.20:22 - powód: usunięta zbędne cytowanie oraz za dużo znaków (moderator)

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.