Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie zapłacili za błąd Piotra Romana. Czy prezydent przeprosi?!
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 12:19
Ja wiem Hegemonie ,że to w Twojej głowie się nie mieści ale tu Przemysław ma rację ! W APT stawką już dużą jest 5 zł brutto !
Netto to od 3,78 do 3,25 .. zależy jakie składki chcesz płacić ...Oczywiście o urlopie ,chorobowym możesz zapomnieć!

Jasne ,że to świństwo i nikt nie powinien sie na to zgadzać ...ale to też przy 300 h pracy starcza na nakarmienie rodziny...Pozdrawiam .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 13:39
a u przemysława w firmie ile mozna zarobić? bezsensowne spory i całkiem nie w temacie. Nie MOPS płacił opiekunkom tylko firma która wygrała przetarg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
13 czerwca 2013r. o 13:58
~ napisał(a): Ja wiem Hegemonie ,że to w Twojej głowie się nie mieści ale tu Przemysław ma rację ! W APT stawką już dużą jest 5 zł brutto !
Netto to od 3,78 do 3,25 ..

...ale to też przy 300 h pracy starcza na nakarmienie rodziny...Pozdrawiam .

Niestety nie ma możliwości wypracowania tylu godzin .Nie ma takiego obłożenia. Jedynie dyspozycyjność pracownika jest całkowita .Nie ma takiej możliwości aby wytrzymać pracę non stop po 10 godzin dłużej niż dwa trzy miesiące.Zarobki wahają się od 200 do 800 zł.

Moderatorze , ta grafika była integralną częścią mojego wpisu....

Zmoderowano 13.06.2013 godz.20:20 - powód: błąd cytowania, odstępy od poszczególnych tekstów proszę robić poprzez dwukrotne kliknięcie klawisza "ENTER" zamiast całej linijki gwiazdek. Usunięcie grafiki jest zgodne ze wskazaniami admina. (moderator)

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 14:57
~ napisał(a): a u przemysława w firmie ile mozna zarobić? bezsensowne spory i całkiem nie w temacie. Nie MOPS płacił opiekunkom tylko firma która wygrała przetarg


No i tu jest pies pogrzebany ! Po jaką chorobę jest w takiej firmie jak MOPS pośrednik? Czy MoPS nie potrafi sam zatrudnić za pieniadze ,które pośrednik zagarnia ... przecież to proste ,płacimy tylko bezpośredniemu opiekunowi. Raz ,że taniej dwa ,że nie ma możliwości kombinacji...
Ja rozumiem ,że wówczas odpowiedzialność jest ... no ale za coś się pieniądze bierze drodzy urzędnicy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 czerwca 2013r. o 15:34
skorn napisał(a): Co druga wypowiedź na tym forum nie ma związku z tematem. Nie widzę powodu, by dyskryminować wybrane osoby, bo mod jest na nie cięty.


No fakt. Ale chyba co innego rozmowa-dyskusja, a co innego fotki i grafiki bez związku. Tak myślę :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaśko niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 17:22
To sąd powinien przeprosić Prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 21:48
Roman Piotr lub Piotr Roman zapłaci za wszystkie swoje decyzje w roku 2014.Czyli niebawem.W roku wyborczym.Strach padł na pracowników UM,którzy składają już wypowiedzenia a pracy -ostatnio 4 osoby.Idzie nowe ... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ho ho niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 21:57
~ona napisał(a): Roman Piotr lub Piotr Roman zapłaci za wszystkie swoje decyzje w roku 2014.Czyli niebawem.W roku wyborczym.Strach padł na pracowników UM,którzy składają już wypowiedzenia a pracy -ostatnio 4 osoby.Idzie nowe ... :>


Chyba żart.... rzuci się trochę kościołom i ambona za free podczas wyborów. Zaprosi się paru PiSowców itp. Z moherami nie wygracie, bo ci, w przeciwieństwie do was, chodzą na wybory. A wy siedźcie dalej na du.pie i napingalajcie w klawiatury. Tylko na tyle was stać hahah :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego