Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bum na Chrobrego
~ja niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 19:53
Następny dziwny czlowiek !!!!!!!! Szkoda, że mu się nic nie stało. Gdyby połamał dnaty i kręgosłup, to może by go to coś nauczyło!!!!! Czubów nie brakuje na drogach. Przecież tam jest sklep i stołówka. Ludzie chodzą na dworzec PKP. Takiego bydlaka trzeba zamknąć i niech rypie w kamieniołomach!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 20:10
faktycznie moglo dojsc do tragedii, to mocno uczeszczana trasa, na dworzec i z dworca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 20:39
". Świadkowie wydarzenia twierdzą, że mężczyzna mógł być pijany."

Pitagoras twierdzi ,że g.ó.w.no śmierdzi ,a Tales dowodzi ,że to nic nie szkodzi.
Czemu oceniacie człowieka na podstawie artykułu ,który niczego nie wyjaśnia? Nie widzę oficjalnego oświadczenia policji ,nie widzę wiarygodnych zeznań świadków :]
Ja twierdzę ,że człowiek jadąc tą ulicą zasłabł i skutkiem tego ,uderzył w latarnię . Jestem tak samo wiarygodny ja Wy .
Jeśli ten człowiek popełnił wykroczenie,trzeba go ukarać. Ale karaniem niech zajmie się organ do tego powołany a nie internauci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 20:41
dokładnie Patrzalski. Sedziów jak widać nie brakuje w naszym kraju...
same świętoszki....
&feature=player_embedded
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 20:46
Patrzalski napisał(a):

Ja twierdzę ,że człowiek jadąc tą ulicą zasłabł i skutkiem tego ,uderzył w latarnię .


tak zasłabł :) potem się awanturował i zabrali go w kajdankach!
Sam oceniasz innych pochopnie, wcale ich nie znając.

cytat z artykułu:
"Mężczyzna wyszedł bez szwanku (w przeciwieństwie do swojego auta i latarni) jednak awanturował się z policją i został odwieziony w kajdankach."

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 20:49
alter napisał(a):
Sam oceniasz innych pochopnie, wcale ich nie znając.


Chyba nie zrozumiałeś sensu jego wypowiedzi! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4944
#SDKD nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 20:58
Patrzalski napisał(a): ". Świadkowie wydarzenia twierdzą, że mężczyzna mógł być pijany."

Pitagoras twierdzi ,że g.ó.w.no śmierdzi ,a Tales dowodzi ,że to nic nie szkodzi.
Czemu oceniacie człowieka na podstawie artykułu ,który niczego nie wyjaśnia? Nie widzę oficjalnego oświadczenia policji ,nie widzę wiarygodnych zeznań świadków :]
Ja twierdzę ,że człowiek jadąc tą ulicą zasłabł i skutkiem tego ,uderzył w latarnię . Jestem tak samo wiarygodny ja Wy .
Jeśli ten człowiek popełnił wykroczenie,trzeba go ukarać. Ale karaniem niech zajmie się organ do tego powołany a nie internauci.

W 100% popieram tą wypowiedź - miałem na ten temat też coś napisać bo jak widać głupoli nie brakuje w tym kraju. Jak można oceniać coś czego nie jest się pewnym? tak właśnie robią ludzie, którzy szukają sensacji, a nie potrafią zebrać odpowiedniego materiału, tylko czekają na gotowca - jaki on by nie był... ręce opadają jak się czyta wasze artykuły...


Zmoderowano 17.06.2013 godz.21:16 - powód: wielokrotne powielenie posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 20:58
SDKD napisał(a): W 100% popieram tą wypowiedź
W 100% popieram tą wypowiedź
W 100% popieram tą wypowiedź
W 100% popieram tą wypowiedź
W 100% popieram tą wypowiedź


To już razem 500%!! :)

SDKD napisał(a): ... ręce opadają jak się czyta wasze artykuły...


Artykuł zawiera cztery zdania i nie znalazłem w nich żadnej oceny sytuacji!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego