Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bum na Chrobrego
4469
#Patrzalski nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 20:59
Ja też popieram karanie drogowych bandytów . Jak pisałem posta ,to albo nie zauważyłem tego drugiego zdania ,albo tego zdania tam jeszcze nie było . Jeśli to moja pomyłka to bardzo przepraszam redakcję .Jeśli miałem racje to proszę mnie o tym powiadomić ,chociażby na priv.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 21:02
Patrzalski napisał(a): Ja też popieram karanie drogowych bandytów . Jak pisałem posta ,to albo nie zauważyłem tego drugiego zdania ,albo tego zdania tam jeszcze nie było . Jeśli to moja pomyłka to bardzo przepraszam redakcję .Jeśli miałem racje to proszę mnie o tym powiadomić ,chociażby na priv.


I kto wyraża pochopne opinie? To zdanie było od początku publikacji :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 21:19
alter napisał(a): To zdanie było od początku publikacji :)


dlaczego nie było to zdanie, umieszczone razem z pierwszym ?
równie dobrze mogło być umieszczone po ostatnim zdjęciu !
nie bawi mnie oglądanie obrazków ,więc mogłem nie zauważyć tego drugiego zdania
szczerze mówiąc ,to drugie zdanie wiele wyjaśnia i niczego nie dowodzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4944
#SDKD nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 21:37
bo tego zdania nie było wcześniej - ktoś próbuje nadrobić...

(...)

Zmoderowano 17.06.2013 godz.21:41 - powód: naucz się cytować. Twoja wypowiedź została cała, a usunięto błędy cytowania. Ponadto, swoją odpowiedź pisze się po cytowanym tekście, a nie przed nim !! (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2473
#Michalbc nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 22:00
No a ja Wam powiem, że auto wyglądało, jakby wyłapało latarnie na dach, a nie dachowało:P całe lusterka, całe szyby, coś dziwne to dachowanie:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JPOlskę niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 22:17
temat PO-prostu pogratulować redakcji "Bum(...)", wypowiedzi znawców i jak się okazuje 60 świadków i jasnowidzów mimo iż nie widzieli zajścia twierdzą iż brawura i alkohol no bo "napisane" jest , że driver młody...no i od razu "szkoda , że nic mu się nie stało" jak przypominam sobie te kościoły z "wiernymi" co niedziela to na wymioty mnie ciągnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 22:35
~JPOlskę napisał(a):

jak przypominam sobie te kościoły z "wiernymi" co niedziela to na wymioty mnie ciągnie!


Co do tematu mają wierni w Kościele? :>

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wioska czterdzieści tysi niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 22:36
A w Ocicach tjaktoj zaoral pole. Sie dzieje sie w świecie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.