Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piraci na Chrobrego
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 12:02
na pierwszym materiale peugot skręca w lewo i ma do tego prawo, ponieważ nie ma znaku nakazu skrętu w prawo więc jedzie zgodnie z przepisami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
20 czerwca 2013r. o 12:07
Ale tu nie chodzi o peugeota, tylko o bordowe megane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alex niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 14:07
~ napisał(a): Jadąc z góry od strony biedronki można skręcić w prawo, od dołu jest zakaz skrętu w lewo. Ten pajac busem nieźle kombinował, gdyby zależało to ode mnie to już byłby wyłącznie pieszym...


no i kto tu jest pajacem ? gosciu moze jechał od biedronki,moze nie wiedzial ze jak tam wjedzie to nie bedzie mogł zawrocic,skrecił w prawo i jak pozniej taką krową 4-5metrową zawrócic ? pomysl czlowieku zanim cos palniesz:) myslenie nie boli:) mieszkam na przeciwko i takie sytuacje są tam codziennie po kilka razy wiec jedyne rozwiazanie dac zakaz wjazdu z wyłaczeniem tych co do polfy wjezdzają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 21:55
~egerszege napisał(a): tam jest zakaz wjazdu kolego.....
do znaku możesz dojechać tak że jest tam gdzie zawrócić

Zmoderowano 20.06.2013 godz.22:07 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7031
humbak2
20 czerwca 2013r. o 22:46
k1p napisał(a): Ale tu nie chodzi o peugeota, tylko o bordowe megane.

ta meganka też ma zielone , wiem bo mieszkam w pobliżu i miałem taki sam przypadek a z tego co mi wiadomo od strony POLFY stoi teraz znak nakaz jazdy w prawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarbol niezalogowany
21 czerwca 2013r. o 7:40
~dariusz napisał(a): tak trzeba jezdzic w tym spowolnionym miescie.przeprowadzilem sie rok temu do bolesławca i za kazdym razem sie wkurzam jak jade przez miasto ,TU CO DRUGI ZAMULA.


To po cholerę żeś się tu przeprowadził. Trzeba było zostać w tym swoim "szybkim" miasteczku, pełnym "szybkich" mistrzów kierownicy. Nam w B-c się nigdzie nie śpieszy, a już na pewno nie do blacharza i lakiernika. A na fotce: Tak jeżdżą szybcy i wściekli z wielkich miast w B-cu. Pozdrawiam.[img=1371793192_8rupy9o.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
21 czerwca 2013r. o 8:29
humbak2 napisał(a):
k1p napisał(a): Ale tu nie chodzi o peugeota, tylko o bordowe megane.

ta meganka też ma zielone , wiem bo mieszkam w pobliżu i miałem taki sam przypadek a z tego co mi wiadomo od strony POLFY stoi teraz znak nakaz jazdy w prawo

To by się zgadzało, ale na filmie go nie widać. Ogólnie, nie tylko na tym skrzyżowaniu panuje bałagan i nie będę bronić wszystkich kierowców, ale w dużej ilości przypadków, jest to wina złego oznakowania.


Dopisane 21.06.2013r. o godz. 08:29:

~dariusz napisał(a): tak trzeba jezdzic w tym spowolnionym miescie.przeprowadzilem sie rok temu do bolesławca i za kazdym razem sie wkurzam jak jade przez miasto ,TU CO DRUGI ZAMULA.Nigdzie sie nikomu nie spieszy a to,ze przejechal na żółtym to nic złego zółte to nie czerwone.Sam tak jezdze.jak sie siewci zółte to sie gazu dodaje a nie sie na zółtym hamuje.zamuleni kierowcy w tym miescie i tyle.Wpuscic do wrocławia 100 bolesławieckich mistrzów kierownicy to by caly wrocław zakorkowali....radze pojechac do legnicy lubina i tam obserwowac jak sie w ruchu miejskim zachowują auta.

W Bolesławcu ludzie są szczęśliwi, żyją swoim rytmem, nikomu się nigdzie nie spieszy. Nie potrzeba nam wariatów z Wrocławia, którzy "dodają gazu na żółtym", bo to wbrew przepisom. Pozostaje Ci się dostosować, albo wylądujesz w bagażniku auta, które, jadąc przed Tobą, gazu nie doda, tylko przepisowo się zatrzyma :P
PS. Niedawno we Wrocławiu widziałam, jak policja na Karkonoskiej łapała właśnie takich przejeżdżających na żółtym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2013r. o 9:07
k1p napisał(a): W Bolesławcu ludzie są szczęśliwi, żyją swoim rytmem, nikomu się nigdzie nie spieszy.

Not sure if serious?
To czemu ciągle marudzicie na prezydenta i całą resztę bajzlu w BC? się zdecydujcie w końcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza