Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kto sprowadza auta z Niemiec ?

~ja niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 16:38
Kupiłem Passata z 2004roku od niemca. Jeden właściciel, 40tys. przebiegu. Jeździł do kościoła w niedziele, a w tygodniu wsiadał tylko żeby posłuchać radia. Auto Full wypas, żyleta ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 17:53
~ja napisał(a): Kupiłem Passata z 2004roku od niemca. Jeden właściciel, 40tys. przebiegu. Jeździł do kościoła w niedziele, a w tygodniu wsiadał tylko żeby posłuchać radia. Auto Full wypas, żyleta ;)
z
Zapomniałeś napisać , że płakał jak oddawał. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 17:55
niemiaszek dzwoni do mnie żeby posłuchać verku motora ,tak to nie pic. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tylko polskie dla Polaków niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 19:11
Rozumiem że z Niemiec się nie sprowadza?
Który kierunek jest lepszy Białoruś czy Ukraina?
Wiem że większość z was kupuje nowe "polskie" w polskim salonie i dlatego gardzicie niemieckimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polonez niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 20:17
A ja sprowadziłem poldka z Niemiec, igiełka, polecam!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 20:33
a ja kupiłem paska z niemiec grubo ponad pół miliona na zegarze, skręcone na 220 tys. niemiec płakał jak sprzedawał bo gdzie on kupi teraz takie auto, które tyle wytrzyma bez kosztowych napraw ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 21:22
Sprzedam pasta 19 tdi 2017 prawie zadarmo numer karoseri i silnika do uzgodnienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 21:42
~ja napisał(a): Kupiłem Passata z 2004roku od niemca. Jeden właściciel, 40tys. przebiegu. Jeździł do kościoła w niedziele, a w tygodniu wsiadał tylko żeby posłuchać radia. Auto Full wypas, żyleta ;)

Chłopie, nie ośmieszaj się naiwniaku ;)
Następny, który wierzy w oklepany tekst a w rzeczywistości jeździ trupem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza