Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Manipulacje w Domu Bożym
437
#DG nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 11:45
Wyszliście godzinę przed końcem, więc raczej nie wam - autorzy - oceniać całość wystąpienia.

Ponadto Pan Pospieszalski spóźnił się, gdyż miał mały wypadek po drodze, a nie z braku szacunku do zgromadzonych.

W głowie mi się nie mieści wasza hipokryzja. Oceniać kogoś za manipulacje, samemu będąc tak "wolnym" od uprzedzeń...

Słów brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 11:49


Szanowny "bolecinfo"z całym szacunkiem za Pospieszalskim nie przepadam, ale jeżeli chodzi o manipulacje to Wy jesteście mistrzami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 11:51
:| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pablo niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 12:06
Kościół w Polsce staje sie powoli budynkiem jak inne urzędy administracyjno-polityczno-kulturalne.Pracuja tam urzędnicy wykonujący rózne zadania, którzy zamykają po pracy ten budynek i po pracy "zaczynają życ". Mam dość INSTYTUCJI a mój DOM BOŻY to świat i moje wnętrze. Czczę Boga i mniemam że robię to dobrze, bo dlaczego miałoby być dobrym wysłuchiwanie cudzych pogladów ( czy zgodnych z religią katolicką? ) w budynku który chyba stworzony był do innych celów?Oczywiście cenię księzy z powołania robiących dobra robotę katolicką bez politykierstwa i partykularyzmu. Nazwisk chyba wymieniać nie muszę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 12:20
Pospieszalski- UWIELBIAM!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwykły człowiek niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 12:40
~kmicic napisał(a): Panowie "redaktorzy" wyszli ponad pół godziny przed końcem wykładu :D pełen profesjonalizm.


DG napisał(a): Wyszliście godzinę przed końcem, więc raczej nie wam - autorzy - oceniać całość wystąpienia.


W artykule opisane jest to, co było treścią wykładu, gdy redaktor był w kościele.
Dlaczego zatem zarzucacie mu brak profesjonalizmu, a nawet manipulacje.
Opisał to, co usłyszał, a nie całe wystąpienie.
Skoro jemu wystarczyło to, co usłyszał, to miał prawo wyjść.
Jeżeli jesteście zdania, że podczas wykładu ( po wyjściu redaktora) zostało powiedziane coś, co zmienia jego dotychczasową treść, to opiszcie to, zamiast zarzucać redaktorowi, że nie dotrwał do końca(co jawnie napisał) i przez to jego artykuł jest niepełny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwykły człowiek niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 12:54
~kmicic napisał(a): Panowie "redaktorzy" wyszli ponad pół godziny przed końcem wykładu :D pełen profesjonalizm.


DG napisał(a): Wyszliście godzinę przed końcem, więc raczej nie wam - autorzy - oceniać całość wystąpienia.


Jeszcze jedna uwaga.
Manipulacja jest z waszej strony, gdyż sporo różnią się wasze stwierdzenia, odnośnie tego, kiedy redaktor wyszedł. :)
Tylko które manipuluje bardziej ? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyb niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 13:00
"dał prawdziwy popis mowy nienawiści."

a jakieś konkrety? co takiego powiedział? czy jesli Pospieszalski w dobitny i stanowczy sposób mówi o problemach i patologiach III RP, to jest to z automatu mowa nienawiści?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.