Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Manipulacje w Domu Bożym
8213
#Raf nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 13:01
prawda o Janku:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
437
#DG nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 13:01
~Zwykły człowiek napisał(a):
~kmicic napisał(a): Panowie "redaktorzy" wyszli ponad pół godziny przed końcem wykładu :D pełen profesjonalizm.


DG napisał(a): Wyszliście godzinę przed końcem, więc raczej nie wam - autorzy - oceniać całość wystąpienia.


Jeszcze jedna uwaga.
Manipulacja jest z waszej strony, gdyż sporo różnią się wasze stwierdzenia, odnośnie tego, kiedy redaktor wyszedł. :)
Tylko które manipuluje bardziej ? :>


Panowie "redaktorzy" wyszli o 20:28. W domu byłam przed 22, stąd oszacowana godzina. Może było to mniej, ale w mojej opinii koło 50 minut, co nie jest najistotniejsze w tym momencie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwykły człowiek niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 13:13
DG napisał(a): Może było to mniej, ale w mojej opinii koło 50 minut, co nie jest najistotniejsze w tym momencie.


Właśnie, że bardzo istotne.
Oznacza, że swoim tekstem manipulujesz czytającymi, bo twój poprzednik napisał, że redaktor wyszedł pól godziny przed końcem, a ty piszesz, że godzinę. Następnie że około 50 minut ale nie jesteś pewna, gdyż piszesz, że "może było to mniej".
Może się więc okazać, że nawet dużo mniej i wtedy twój tekst jest manipulacją.
Piszę to dlatego, że zarzucasz redaktorowi hipokryzję, sama manipulując informacją, odnośnie czasu wyjścia redaktora.

Odpowiedz na pytanie, co wcześniejsze wyjście redaktora, ma wspólnego z jego rzetelnością, skoro opisał tylko to, co usłyszał, a nie cały wykład.
Napisz też, co takiego było w dalszej części wykładu, co zmieniłoby diametralnie to, co napisał redaktor ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 13:33
Nie będę pisał o manipulowaniu. Mnie interesuje postawa włodarza naszego grodu, który jednoznacznie ujawnia co jest bliskie jego sercu. Goście zapraszani do Bolca reprezentują jedną opcję polityczną. Zastanawia mnie dlaczego nie zaprasza się osób o innym spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość. Mówienie przez pana Pospieszalskiego o tym jakie mamy wredne w Polsce media jest nieuczciwe i mam wrażenie, że ta osoba dopiero wyrosła z pieluch. Chciałbym, żeby ten pan zajrzał do kilku dzienników amerykańskich czy brytyjskich. Tam każde potknięcie władzy czy opozycji jest głęboko wypunktowane i nikt nie ma o to pretensji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 13:47
~Malkon napisał(a): Nie będę pisał o manipulowaniu. Mnie interesuje postawa włodarza naszego grodu, który jednoznacznie ujawnia co jest bliskie jego sercu. Goście zapraszani do Bolca reprezentują jedną opcję polityczną.


Innych gości niech sobie zapraszają inni. Nie wiem w czym problem. Wynajmują salę, zapraszają gościa, informują obuwateli. Ty też możesz to zrobić :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 14:03
Pospieszalskiego mam gdzieś. (...)

Zmoderowano 25.06.2013 godz.14:44 - powód: pomówienia oraz nieuprawniona opinia (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1857
#kraz7 nieaktywny
25 czerwca 2013r. o 14:03
~ napisał(a):
~Malkon napisał(a): Nie będę pisał o manipulowaniu. Mnie interesuje postawa włodarza naszego grodu, który jednoznacznie ujawnia co jest bliskie jego sercu. Goście zapraszani do Bolca reprezentują jedną opcję polityczną.


Innych gości niech sobie zapraszają inni. Nie wiem w czym problem. Wynajmują salę, zapraszają gościa, informują obuwateli. Ty też możesz to zrobić :)




Problem w tym, że kościół to nie jest miejsce na tego typu spotkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 14:22
Prałat Rączka to się w grobie ............ , z jego kościoła / budynku / zrobiono polityczny śmietnik. O p. Pośpieszalski swoje zdanie mam i każdy ma prawo mieć swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza