Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Codzienna służba kompanii manewrowej PKW KFOR
3046
#sentinel nieaktywny
11 lipca 2013r. o 13:48
~ napisał(a): a co tatuś na misji siedzi i kaske podsyła?? że sie tak tym podniecasz, wiedz jedno: 70%-80% dorosłych obywateli tego kraju nie pójdzie umierać za tuska czy to w Polsce czy na misjach. Nie pitol mi tu o ideałach bo na misje żołnierze pchają sie wyłącznie DLA KASY!!! a potem płacz bo ktoś nie wróci- sory taki zawód sobie wybrałeś i takie ryzyko się z tym wiąże

Jeżeli chodzi o ścisłość, to nikt mi pieniędzy nie podsyła, bo od ponad 20 lat sam na siebie zarabiam. :)
Za Tuska na pewno więcej niż 80 % obywateli nie poszłoby umierać, a jeśli chodzi o ścisłość, to do walki idą żołnierze i nie za premiera, tylko za swoje państwo.
Wcześniej już napisałem odnośnie otrzymywania zapłaty za udział w misjach i dodam, że żołnierze mają udział w misjach wpisany w swoich obowiązkach.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 14:03
~ napisał(a): bo na misje żołnierze pchają sie wyłącznie DLA KASY!!!....


~ napisał(a): ......po kase tam pojechal tylko i wyłącznie,pierdu ,pierdu z tym poswieceniem,poswieca się ,owszem,ale dla własnej d..y.


A co, mają za darmo tam jechać ? Taką mają pracę i tyle. Za pracę dostaje się zapłatę, to chyba normalne.
Ciekawe czy wy pracujecie, czy tylko na garnuszku rodziców żyjecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 14:06
..."żołnierze mają udział w misjach wpisany w swoich obowiązkach." niby tak, ale jak wiadomo każdy chce pojechać (mysląc o dodatkowej kasie) ale nie dla wszystkich są miejsca więc należy rozpatrywać misje raczej w kategoriach zarobkowych a nie obowiązku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~exżołnierz niezalogowany
11 lipca 2013r. o 14:42
Nie każdy chce jechać. Wielu zostaje postawionych przed wyborem - misja i dalsza praca albo brak możliwości podpisania kolejnego kontraktu.
Dla wielu to wyłącznie dodatkowy zarobek, a dla wielu niestety też obowiązek. Taka praca.

Nieco mnie dziwi wielkie halo robione, gdy zginie żołnierz. Przecież jest szkolony do walki i jego śmierć jest wpisana w ryzyko zawodowe bardziej niż osób pracujących w innych zawodach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 16:37
~ napisał(a): A co, mają za darmo tam jechać ? Taką mają pracę i tyle. Za pracę dostaje się zapłatę, to chyba normalne.
Ciekawe czy wy pracujecie, czy tylko na garnuszku rodziców żyjecie.

Nic nie jarzysz nie chodzi o to,że ktos neguje ,że dla forsy tam pojechali,tylko po co te drętwe gadki o poswięceniu i misji,tere,fere,kuku,widze na przykładzie z niedalekiego sąsiedztwa,rach ,ciach złapała na brzuch,a teraz wyp.....j na misje bo jakzes mnie chciał to mi teraz dom wybuduj.i takie to 'misje' często,wiec po co to nawijanie o służbie ,obowiazku i poswięceniu,śmiech na sali.


Zmoderowano 11.07.2013 godz.17:28 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 17:26
zakończcie ten temat bo bzdury piszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 17:27
nawet nie wiecie ile pieniędzy się dostaje a piszecie że nie wiadomo jakie kokosy za 6m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 9:52
~Aga napisał(a): No to na h** się wypowiadasz nie znając tematu? Mój mąż przebywa obecnie na TEJ misji i jestem z niego dumna :)! Praca jak każda inna, wymaga poświęceń!


Powiedz szanowna Pani, żeby mąż nie zastrzelił kogoś z moich kuzynów. USA zabrało Serbii kawałek ziemi i kontroluje tereny południowy wschód, z powodów każdemu wiadomych.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza