Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ziemia dla Polaków
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 8:31
ty falco sam widzę że nie masz pojęcia gdzie się urodziłeś ....madagaskar chyba.wolę polaka z gestem ave cezar,niż sierotę dojną nie znając swojej przynależności,ale chętnie korzystając z dobrdziejstw jak i tu taki za granicą.pomęczcie się trochę nad dolną saksonią,bawarią,tam dopiero co drugi to ave cezar....i mają poparcie....dlaczego....?,bo pilnują swoich interesów i dobrze na tym wychodzą.czy komuś to przeszkadza w europie w unii...jakoś nie i łażą z tymi swoimi flagami bezkarnie.u nas jak to u nas,swój swojego wykończy....i na końcu nikt nic nie ma.nie mówię tu o jakiś sympatiach politycznych,tylko jakoś można jak widać po "cywilizowanych" krajach,w których to wybory wygrywają neofaszyśći do samorządów dobrze się rozwijać.a unas idąc na grzyby w lesie okazuje się że łażę po terenie prywatnym jakiegoś holendra...tylko granicy brakowało...ale drut kolczasty był...może ja już byłem w holandii 5 km od bolesławca?
jak to mówią wolności,niepodległości trzeba pilnować bo nie jest dana raz na zawsze,a my już przyzwyczajeni to tego co jest i już tak zostanie.widać to po "równych prawach" w unii .równe i równiejsze ...zależy gdzie się urodziło to tyle prawa się należy.dlatego ziemia dla polaków powinna być pierwszeństwem i przywilejem,dobrodziejstwem,którego nie ma inny obcokrajowiec tak jak polak za granicą nie ma takich ułatwień w dostępie do ziemi.i tyle.albo działamy wspólnie na równych prawach i zasadach,albo każdy swoimi prawami się rządzi.bądżmy sprawiedliwi,a sprawiedliwość nie zawsze jest przyjemna i wygodna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 lipca 2013r. o 16:12
falco napisał(a): jak widzę nie ma podstaw do posądzania Polaków o antysemityzm... :D
ziemia dla Polaków ?
jaka ziemia?
czyżby szykowała się kolejna reforma rolna?
a co z tymi których ktoś tam nie uzna za Polaków(tzn. ,,prawdziwych Polaków pozdrawiających się w geście ave Cezar)?
tak jak kiedyś przed laty?...na Madagaskar? :D

a więc czas zarezerwować sobie bilet... ;)
,,posdrafiam wszystkich polakóf,, :P


Jakbyś był taki cwany, jak ci się wydaje, to w Niemczech byś nie tylko pracował, ale się tam przeprowadził na stałe. Polskę masz gdzieś, dzieci odchowałeś, więc nic tu po tobie. No i nie ma tam takiego antysemityzmu jak w Polsce, w końcu obozy zagłady pozakładali 'naziści', a nie przodkowie twoich pracodawców.

Rzecz jednak w tym, że masz świadomość, że zawsze byłbyś tam tylko obywatelem drugiej kategorii. Wyrobnikiem, tak jak teraz, wykonującym robotę, której przedstawiciele 'rasy Panów' wykonywać nie chcą. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lipca 2013r. o 19:41
czy wy szanowni przedmówcy na pewno przeczytaliście to co napisaliście? :|

jeśli co, to zróbcie to jeszcze raz :D

jakoś nie chce mi się pisać z kimś kto ma blade pojęcie o tym co próbuje mi przekazać bo w sumie co to ma być?
jakieś bzdury o chodzeniu po ,,holenderskim lesie,, :)
tu w kraju chodzicie po lesie być może należącym do kleru lub lokalnego kacyka...
jakieś bzdury że po unii chodzą nazi:)

u nas nie?(,,pięć piw poproszę,,)

aha...jestem cwany bo pracuję u ,,niemca,, ale wydaję tutaj dzięki temu napędzam polską gospodarkę :D
czy to kupie lodówkę czy tv czy też chleb, daję w ten sposób zajęcie polskiemu pracownikowi ...a że ma PIĘĆ ZŁOTYCH NA GODZINĘ?...to już nie moja wina :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 20:13
falco
tam pracujesz tam placisz skladki i inne daniny, a zastanawiałes się kto w takim razie kto w Polscezarobi na emeryture twoich dziadków i rodziców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2013r. o 5:40
ja mam o tym myśleć?
co państwo robi w tym kierunku?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 8:07
falco
możesz b. wiele. przede wszystkim zaglosowac na tych ktorzy sprzeciwiaja sie destrukcji panstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2013r. o 21:58
jak widzę przybierasz żartobliwy ton :D
ja mam głosować?...na kogo ?
przecież tu każdy mówi o destrukcji i rozkładzie państwa...
tylko zważ na jedno-oni mówią, mówią ,mówią,ciągle mówią...
i oni jeszcze długo będą mówić bo to jest w ich interesie ,,mówić,,
na tym właśnie zbijają kapitał polityczny a kiedy ten zamienią dzięki naiwniakom na ciepłą posadkę,ławę poselską lub prezesurę w spółce państwa pokażą jak głęboko w du...e mają Ciebie, mnie czyli Polaków...wtedy zaczną zbijać kapitał w formie mamony,wtedy twarze ,te ludzkie ,gęby pełne obietnic zamienią na ,,ryje,, utaplane po uszy w korycie...

ja mam głosować?
na kogo?
na kolejnego przewodniczącego? w tym wypadku mam na myśli Dudę?
taki ,,nowy Wałęsa,,? wybacz ale nie :>

mam to wszystko gdzieś tak jak ten kraj ma ,,gdzieś,,co jutro Polacy włożą do gara...
marzy mi się kompletna rozpierducha tej ferajny tylko czy po niej nie przyjdzie kolejna?...tego nie wie nikt...

ale domyślam się że przyjdzie.... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 lipca 2013r. o 23:23
Ty se możesz mieć wszystko gdzies, bo sam jestes pazerny i niesłowny. A że ludzie wybierają podobnych do siebie, to w Polsce mamy takie "elyty", jakie mamy. "Nasza emanacja", jak to kiedyś stwierdził koleżka Ramaj, mając chyba siebie na myśli.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza