Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ziemia dla Polaków
~Wyborca niezalogowany
15 lipca 2013r. o 5:26
Dziękuję za odpowiedź.

Jak Pan sam stwierdził, nie autoryzował wywiadu i to wielki błąd. Dlaczego? Wyszło, że Pana partia to ruch nacjonalistyczny, program Pana Jarosława Kaczyńskiego dla Polski zmieniono. A tytuł artykułu to po prostu typowa zagrywka POniżej pasa. Ciekawe, co odpowiedzieliby na ten wywiad Pana zwierzchnicy?
Cieszy mnie, że tak "bardzo" dba Pan o powiat. Wyborcy jesienią na pewno tego Panu nie zapomną. Sam szyld nie wystarczy, ważny jest też człowiek.
Pozdrawiam.
P.S. mój obraz został zmoderowany, niestety. Jaki był - proszę zapytać Pana Marczewskiego jr. Portal jest przecież pro PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazimierz Marczewski niezalogowany
15 lipca 2013r. o 7:36
Dysponuję nagraniem tego wywiadu. Zapewniam, ze oddałem w całości to wszystko co mówił do mnie mój rozmówca. Skróty były konieczne, ponieważ napisanie wszystkiego co mówił zajęłoby dodatkowo około 10 stron tekstu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
15 lipca 2013r. o 7:56
~Kazimierz Marczewski napisał(a): zajęłoby dodatkowo około 10 stron tekstu.


To niezły skrót :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~devillll niezalogowany
15 lipca 2013r. o 8:17
pis nie jest taki do końca zły, jego podstawową wadą jest kumanie się z diabłem z Torunia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2013r. o 8:22
Litości,nie puszczajcie tego w całości,bo mi watroba peknie z rozpaczy. Już mamy jednego nauczyciela od kilkunastu lat u władzy z PiS-u .Wystarczy w Bolesławcu oszołomstwa.Dziękujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2013r. o 8:25
dla ziemniaków ...tak ,ale nie tylko dla platformerskich dygnitaży i ich kolesi,ich rodzin.razem psl partią stołkowych rodzin w instytucjach .trzeba skończyć z tymi sobiesiakami i tym podobnymi.ale nie daj boże jak taki rolnik chce kupić ziemie i sadzić te ziemniaki....zresztą wszyscy politycy zapomnieli że posłowanie to nie prywatna jednoosobowa firma dojąca budżet jak tylko się da.a więc ziemia dla rolnika,który chce ją uprawiać,dla każdego kto che sie na niej budować i mieszkać bez względu na pochodzenie...zwyczajnie uczciwie.czy to tak ciężko zrozumieć.spróbujcie sobie kupić ziemie w niemczech,sprawdżcie jakie warunki trzeba spełnić by takową zakupić...i nie mam nic do niemców tylko co niemiec musi by ją nabyć a co musi spełnić polak....ale to jakoś nikogo nie gryzie ,my wolimy pozbywać się wszystkiego w tym kraju za marne grosze wszyskim.bez żadnych warunków i zasad...............posłowie rządzą krajem,a kto rządzi posłami?...i tu można sobie odpowiedzieć samemu.przykładem jest niejaki pan aleksandr kwaśniewski ten co przewlekle choruje na chorobę filipińską.co zrobił,a racze jak się ustawiał z żoną podczas swich dwóch kadencji i co teraz i dla kogo robi.bo można się układać z każdym ale nie czyimś kosztem w tym przypadku kosztem własnego kraju i jego obywateli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Idzie Ciemnogród. niezalogowany
15 lipca 2013r. o 14:49
Wuefista,z oczu mu tak dziwnie patrzy,jakby chciał Cię zjeść! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
15 lipca 2013r. o 17:07
~devillll napisał(a): pis nie jest taki do końca zły, jego podstawową wadą jest kumanie się z diabłem z Torunia


Masz rację PiS nie jest zły "do końca" ale od początku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza