Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ziemia dla Polaków
~Kazimierz Marczewski niezalogowany
14 lipca 2013r. o 20:57
Przepraszam za literówkę w nazwisku Pana Waldemara Krysztofiaka na pierwszej stronie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stan niezalogowany
14 lipca 2013r. o 21:07
Boże chroń nas przed PiS-em!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2013r. o 22:21
Z budżetu czy z własnych składek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
14 lipca 2013r. o 22:42
~stan napisał(a): Boże chroń nas przed PiS-em!

A tak konkretniej, to przed czym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lipca 2013r. o 23:12
pewnie przed FASZYZMEM.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w.k niezalogowany
14 lipca 2013r. o 23:26
~Wyborca napisał(a): Panie Radny, a dopiero potem ???

Ile interpelacji i wniosków złożył Pan w tej kadencji?
Kiedy zajmie się Pan stanem dróg powiatowych w swoim okręgu wyborczym?
O ile wiem Pana szef ma na nazwisko Russ, czy Pan zapomniał czy może był w tym momencie inny powód?
Polska jest dla wszystkich, ważne jak i kto ją zarządza w współudziale z Obywatelami. Pana wypowiedź brzmi nacjonalistycznie a tego program partii PiS chyba nie zakłada.
Liczba członków 20?, w a było w ok 55 co się stało i jak Pan i Pana koledzy w ciągu ostatnich lat pokazujecie, że warto wstąpić do tej partii.
Kiedy jest dyżur w biurze PiS, czy i kiedy wyborcy mogą spotkać się z Posłem lub Senatorem?
Zbliżają się wybory do Europarlamentu - czy już może Pan nam, wyborcom powiedzieć, kto w naszym okręgu będzie startował. A kto jest obecnie?

Dlaczego tak mało słychać Was Radnych w Radzie Powiatu, dlaczego zawsze głosujecie za, z koalicją rządzącą Powiatem. Czy dlatego, że obaj Panowie pracujecie w szkole powiatowej?

Jakie jest Pańskie zdanie o dotychczasowej Pana pracy w radzie? ?? ?? ?? (...)Zmoderowano 14.07.2013 godz.16:55 - powód: zbcędna grafika (moderator)


szanowny Wyborco.
czuję się "wyrwany do tablicy" tym postem zatem odpowiadam poczynając od końca:
1. Moją pracę w radzie ocenią wyborcy jesienią przyszłego roku
2. Nie zawsze głosowaliśmy "za, z koalicją rządzącą Powiatem". Staramy się jednakowoż współpracowac na rzecz tworzenia dobrego prawa lokalnego. Jeżeli coś przeoczyliśmy - proszę o przykłady...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w.k niezalogowany
14 lipca 2013r. o 23:47
c.d
3.za mało as słychac...może rzeczywiście jesteśmy za mało medialni...
4.Dolnośląskim europosłem PiS jest prof Ryszard Legutko, nota bene staramy się zorganizowac w Bolcu spotkanie z naszym europosłem na jesieni tego roku. Biuro bolesławieckie Prawa i Sprawiedliwości mieści się przy ul. Bankowej(via a vis szkoły językowej Oxpress" i czynne jest w każdy poniedziałek w godz od 17. do 18-tej.
5.co do liczebności - z naszego punktu widzenia wygląda to tak: cieszymy się że największa partia opozycyjna w Polsce ma w Bolesławcu swoje przedstawicielstwo.
Drzwi naszego koła są zawsze szeroko otwarte dla każdego kto wyznaje poglądy konserwatywne i solidarnościowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w.k niezalogowany
15 lipca 2013r. o 0:20
6.Mój szef faktycznie nazywa się RUSS..
7. W sprawie dróg złożyłem kilka interpelacji(proszę spojrzec do protokołów z sesji). Ponadto poruszałem sprawy: budowy mostu w Świętoszowie, reaktywowania posterunku policji w Gromadce, wysokości środków na organizacje pozarządowe, stanu sportu szkolnego w naszym powiecie i kilku innych. (nie tylko na sesjach ale i w ramach pracy w komisjach rewizyjnej oraz budżetu i finansów.
8. Moje wypowiedzi zioną nacjonalizmem? Przyznaję się bez bicia: wywiadu nie autoryzowałem. Z ponadgodzinej rozmowy redaktor sporządził skrót stąd zapewne przeinaczenia i nadmierne uproszczenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza